5. 5. 2017

KONTAKT | Příští stanice: Výzva

Zaujalo vás to? Máte otázky?                                                                                              

Rádi se s vámi i osobně setkáme :)

Kde nastoupit do vlaku?

Ukázka pro VIP hosty 25. května 2017 od 9 hodin na Dejvickém vlakovém nádraží v Praze. Hledejte Revolution train — velká šedivá vlaková souprava :)


Kdo za tím stojí?

Jedinečný projekt PŘÍŠTÍ STANICE: VÝZVA vznikl ve spolupráci PrPom, Revolution Train a Mise HERo. Jedná se o tři velké a zkušené hráče na trhu s moderním vzděláváním.


Mise HERo — spolupráce zážitkem s PrPom — logoJsme svobodná firma. Vytváříme pro vás rozvojové a vzdělávací programy, díky nimž sehráváme, motivujeme a pomáháme vést vaše týmy. Hrdí jsme na zavádění gamifikace do praxe. Zapojení her a herních principů přináší inspirativní vzdělávací prostředí spojující zážitek s reálnými výsledky pro vaši práci.

Naše motto zní: Žijeme odvahou k poznání. Díky nám se také účastníci projektu PŘÍŠTÍ STANICE: VÝZVA otevřou novým možnostem a získají větší odvahu postavit se čelem přicházejícím změnám.


Revolution Train — spolupráce zážitkem s PrPom — logoJsme nezisková organizace. Disponujeme licenčními právy k celé řadě patentů. Díky spolupráci s klienty a předními mezinárodními odborníky navrhujeme a vytváříme interaktivní vzdělávací centra či muzea, která si návštěvníci zapamatují na celý život. Náš první realizovaný projekt je protidrogový vlak — REVOLUTION TRAIN.

REVOLUTION TRAIN je speciálně vybavená multimediální mobilní vlaková souprava, která formou interaktivního a zážitkového vzdělávání přináší zcela nové pojetí osobnostního rozvoje. Cílem je prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů maximálně zapůsobit na osobnost návštěvníka vlaku. Díky tomuto unikátnímu prostředí dostává projekt PŘÍŠTÍ STANICE: VÝZVA neuvěřitelně autentickou atmosféru, která vás vtáhne do děje.


PrPom, s. r. o. — logo — long ikonaPrPom je společensky prospěšný podnikatelský projekt, jehož cílem je od roku 2012 zvyšovat kvalitu výuky první pomoci v ČR. PrPom nabízí zážitkové kurzy první pomoci — tzn. školení první pomoci s využitím principů zážitkové pedagogiky. Dnes se jedná o jedničku na trhu se školením první pomoci.

Bereme život vážně. Učíme první pomoc zážitkem. Do projektu PŘÍŠTÍ STANICE: VÝZVA přinášíme prvek náhlé nečekané změny. Kvalitně lektorsky realizované modelové situace navodí atmosféru reálné krizové situace, ve které má účastník příležitost rozvíjet svou schopnost stát se aktivním hybatelem změny. 


PŘÍŠTÍ STANICE: VÝZVA | AKTUALITY | PROČ | KURZ — Co vás čeká | KONTAKT |

| Přihláška pro pozvané |


Napsat komentář