Chytrá autolékárnička — PrPom
20. 4. 2014

Chytrá autolékárnička

Koupit Chytrou autolékárničku nebo získat informace můžete kliknutím sem — budete přesměrováni do našeho eshopu.

Přihlášení k odběru pravidelných e-mailů k Chytré autolékárničce

Tento formulář je určen všem majitelům Chytré autolékárničky. E-maily Vám budou chodit cca 1x až 2x ročně a jejich smyslem je připomenout Vám pravidelnou kontrolu Vaší autolékárničky. Zároveň Vás budeme informovat o přpadných změnách v legislativě a o tom, co je třeba v takovém případě dělat. S námi Vám pokuty za prošlou autolékárničku nehrozí!

Upozornění!

E-maily upozorňující Vás na péči o V aši autolékárničku mohou omylem padat do SPAMu. Zkontrolujte jednou za čas svůj e-mail (včetně koše a SPAMu), ať upozornění fungují.

***

Koupit Chytrou autolékárničku nebo získat informace můžete kliknutím sem — budete přesměrováni do našeho eshopu.

***

Čím je Chytrá autolékárnička tak chytrá?

 • Je to jediná autolékárnička, na kterou záchranáři nenadávají (záchranáři kritizují kvalitu autolékárniček).
 • Je to jediná lékárnička, která odpovídá nejen vyhlášce, ale i zdravému rozumu – obsahuje opravdu kvalitní vybavení a nikoliv laciné braky.
 • Sama se připomene, když je třeba ji zkontrolovat, nebo končí datum spotřeby. To znamená: už žádné pokuty!
 • Nelže vám, říká věci na rovinu! (Viz příbalový leták…)
 • Navzdory kvalitě a práci, kterou jsme si s ní dali, stojí jen 450 Kč včetně DPH.

Pozor – nabízíme slevu 50 Kč za kus!

Sleva na chytrou autolékárničku od PrPom.czVe snaze vymýtit v Čechách mizerné autolékárničky a nahradit je použitelným materiálem jsme se rozhodli staré (a taky nové, ale blbé) lékárničky vykupovat! Za každou běžnou (klidně i prošlou) autolékárničku vám dáme 50 Kč slevu z jedné naší chytré autolékárničky.

Pokud byste nekvalitních autolékárniček měli více, rádi je odebereme také. A také vám za ně nabídneme slevu 50 Kč — pokud nebudete chtít nakupovat chytré autolékárničky, dostanete místo toho slevu na zážitkový kurz první pomoci. Maximální možná sleva na jeden kurz je 200 Kč (tedy 4 běžné autolékárničky).

Pokud máte běžnou autolékárničku a chcete se jí zbavit, pište nám: info@chytraautolekarnicka.cz

Proč vyhláška nestačí?

Chytrá autolékárnička od PrPom.cz - letákPodle našich zkušeností, které jsme nasbírali nejen na kurzech první pomoci, nestačí pro kvalitní první pomoc, aby autolékárnička odpovídala vyhlášce MDS 182/2011 a ostatním normám. I když se po několika úpravách legislativy kvalita obsahu autolékárniček zlepšila, pořád je co dohánět.

Autolékárničky se u nás na kurzech točí ve velkém – je to nejčastěji používaný a nejsnadněji dostupný materiál pro poskytování první pomoci. Proto s nimi všechny účastníky na kurzech podrobně seznamujeme a vysvětlujeme jejich limity a omezení. A bohužel, těch není právě málo.

VIDEO: záchranáři kritizují mizerné autolékárničky

Co je uvnitř?

Následující tabulka srovnává běžné v ČR prodávané autolékárničky (sloupec vlevo) s Chytrou autolékárničkou od PrPom.cz. Srovnání je vytvořeno na základě našich bohatých zkušeností z kurzů první pomoci, na kterých s komerčními autolékárničkami učíme účastníky zacházet a ošetřovat veškerá poranění.

Chytrá autolékárnička od PrPom.cz - obsah

Lékárnička přesto nestačí!

Mýtus 50 - o nové autolékárničceNedělejte si iluzi, že díky této lékárničce poskytnete dobře první pomoc. Kdepak. Jen budete mít v rukou kvalitní materiál a pomůcky. Zbytek je ale na Vás. Však jsme o tom také nedávno vydali mýtus o první pomoci

 • Víte a umíte vše, co je potřeba?
 • Umíte ten kvalitní materiál efektivně využít?
 • Zvládnete si poradit s vlastním stresem, až budete u dopravní nehody?

Pokud ne, ozvěte se, máme pro Vás řešení.

3 thoughts on “Chytrá autolékárnička

 • Pěkné, dobrý nápad a smysluplná iniciativa. Osobně jsem si velmi podobně vybavil autolékárničku už před několika lety poté, co jsem se s ní pokoušel ošetřit banální poranění a zjistil jsem, že obsažené nůžky neustřihnou ani obsaženou náplast, která stejně nelepí.

  Velmi se mi osvědčilo přibalit navíc malou pinzetu (tedy konkrétně maličký švýcarák (58mm) s pinzetkou, manikůrními nůžkami a čepelí podobnou skalpelu), Jodisol pero (malé, levné, nerozbitné, nevyteče) a malou lahvičku kapek na vypláchnutí oka (či jakékoliv rány, ucha,…).

  Mám to v lékárničce v malém samostatném sáčku, aby se to nemotalo s ostatním materiálem pro akutnější situace. Výborně to rozšiřuje použití lékárničky i na běžné situace, které se s autem či v jeho okolí často stávají a kdy nemusíte vždy mít jinou vybavenější lékárničku s sebou. O něco se říznete při opravě auta, spadnete na parkovišti a odřete si koleno, opřete se na odpočivadle o lavičku a zadřete si třísku, chytíte klíště, otevřeným okýnkem vám vletí něco do oka, … a lékárnička to vyřeší.

 • Ahoj, pouze díky za dnešní zážitkový kurz ve Schneider Electric ! A také pro registraci mé adresy k zakoupené lékárničce :-)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..