COVID-19 rozcestník pro firmy — PrPom
16. 3. 2020

COVID-19 rozcestník pro firmy

Připravili jsme pro vás rychlý rozcestník o novém typu koronaviru SARS-CoV-2. Zaměřili jsme se na pomoc firmám, které neuzavřely svůj provoz a často neví přesně, jak se v situaci zachovat.

Účastníme se webinářů, ve kterých se zástupci firem radí, jak postupovat, a vyměňují si zkušenosti (organizují je kolegové z Happiness at work). Obsah průběžně doplňujeme podle toho, co firmy budou potřebovat nejvíce. Pokud víte o důležitém zdroji, který tu ještě nemáme, nebo potřebujete vědět něco dalšího, pište na pr@prpom.cz.

Informativní letáky ke stažení (postupně přidáváme)

Čeklist na opatření ve firemní jídelně - závodní stravování během pandemie COVID-19Informace pro firmy v době pandemie COVID-19 od PrPom: jak chránit zaměstnance?

Opatření pro firmy, které jsou v provozu – jak chránit zaměstnance?

Návody na hygienická opatření a ochranu zdraví

Organizace pomoci – dobrovolníci, lidé v nouzi, organizace potřebující pomoc

  • HLEDÁTE DOBROVOLNÍKY, NEBO CHCETE NABÍDNOUT POMOC?
  • POMŮŽEME.SI Zde se můžete zaregistrovat, pokud jste dobrovolník a chcete pomáhat. 
  • POMÁHÁME V PRAZE Bydlíte v Praze? Máte čas a chcete pomoci potřebným v tomto náročném období? Zaregistrujte se jako dobrovolník.
  • SOUSEDSKÁ POMOC Chcete pomoci potřebným a máte čas, jenže nejste z Prahy? Sousedská pomoc sdružuje dobrovolníky ze všech koutů republiky!
  • ŠIJEME ROUŠKY Jste z Brna a okolí? Umíte to se strojem, nebo jste mistr s jehlou v ruce? Pomozte šít roušky těm, kteří to potřebují!
  • CHCI POHLÍDAT Umíte to s dětmi? Spousta pracujících rodičů určitě ocení vaši pomoc v této náročné době. Nabídněte ji potřebným.

Základní informační weby

Tipy na vzdělávání či zabavení dětí

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..