DEMO ukázka první pomoci pro Ústav fotoniky a elektroniky Akademie věd ČR — PrPom

DEMO ukázka první pomoci pro Ústav fotoniky a elektroniky Akademie věd ČR

Na začátku října jsme vyrazili uspořádat DEMO ukázku první pomoci do Ústavu fotoniky a elektroniky Akademie věd ČR. Během celého dne se na jednotlivých stanovištích vystřídaly desítky účastníků, které jsme naučili to nejzákladnější z poskytování první pomoci. Všichni účastníci se do výuky aktivně zapojili, a to i v připravených modelových situacích. A jak tento den hodnotí přímo ředitel Ústavu fotoniky a elektroniky AV ČR? To si přečtěte níže.

Rád bych jménem svým i svých kolegů z Ústavu fotoniky a elektroniky AV ČR poděkoval vašemu týmu, který dne 2.10. realizoval na našem pracovišti zážitkový kurz první pomoci. Kurzu se zúčastnila velká část našich pracovníků a celkově jej hodnotili velmi pozitivně. Rovněž si myslím, že je kurz mnohému naučil a inspiroval je k zamyšlení nad jejich schopnostmi poskytnout první pomoc. Myslím si, že pro řadu z nich bude váš kurz výchozím bodem pro další vzdělávání.

Přeji hodně úspěchů a mnoho dalších spokojeným účastníků vašich kurzů.

Jiří Homola, ředitel Ústavu fotoniky a elektroniky AV ČR

Mýtus 14 — Při křečích celého těla je nutné zajistit otevřená ústa a držet postiženého, aby se tolik neklepal.ilustrační foto

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..