Ethnocatering — catering s chutí exotiky — PrPom

Ethnocatering — catering s chutí exotiky

Poskytujeme špičkové kurzy první pomoci, zároveň chceme, abyste se na nich cítili skvěle a příjemně — jsme přesvědčeni, že k tomu chutný catering patří. Vybírali jsme poctivě, chtěli jsme specialisty, kteří své práci dávají i sociální přesah — Ethnocatering byla jasná volba. Nechte si chutnat.

PrPom si Ethnocatering vybral proto, že se též jedná o společensky prospěšné podnikání, které kromě jídla dává nové příležitosti znevýhodněným ženám a má tak pro nás důležitý přesah. V neposlední řadě se jedná o profíky, kteří se cateringem zabývají již přes 10 let a specializují se na něj. Za Ethnocatering nestojí žádná kamenná restaurace, která by vařila a jídlo distribuovala.

Autentická kuchyně

Nabízíme přes 70 druhů originálních jídel z kuchyní celého světa. Ženy, které u nás hledají nový domov, je připravují podle původních receptů. Těšit se můžete na autentickou domácí kuchyni plnou tradičních receptur. Vyberte si, co vás zaujalo, nebo nechte tvorbu menu na nás.

Jedinečná atmosféra

Kromě jídla a pití dovážíme na akce ještě jednu specialitu: výjimečnou atmosféru. Hosté si o lahodných pokrmech a přátelském servisu zpravidla dlouho povídají. Jsme maximálně vstřícní. Zřejmě i proto máme přes 500 spokojených zákazníků z řad firem, neziskových organizací, státních institucí i mezi jednotlivci.

Kontakt

Ethnocatering — Catering s chutí exotiky

www.ethnocatering.cz; objednavky@ethnocatering.cz; +420 739 619 742

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..