Figurant na zážitkové kurzy první pomoci — PrPom
18. 11. 2019

Figurant na zážitkové kurzy první pomoci PrPom

Zážitkový kurz první pomoci - Zdravotník zotavovacích akcí - výcvik záchrany tonoucího - PrPomChceš být figurant na zážitkové kurzy první pomoci? Máš chuť zkusit si krvácet, řvát nebo panikařit? Líbilo by se ti zažít, jaké to je vybourat se v autě? Nebo si chceš zkusit zahrát bezvědomí? Nebo tonutí? To všechno je u nás vlastně denní chleba.

Většina našich zážitkových kurzů probíhá tak, že figuranty při simulacích první pomoci zážitkem si dělají sami účastníci. Střídají se na pozicích zachránců, figurantů i rozhodčích. Někdy mají ale klienti specifické požadavky a je třeba mít komparz figurantů.

Co obnáší být figurant na zážitkové kurzy první pomoci?

Je to prosté. Dostaneš roli, kterou si zahraješ, zpravidla několikrát za sebou. Někdy je potřeba se na oko porvat s jiným figurantem. Někdy předstírat, že se topíš. Někdy hrát zmateného řidiče, jindy opilého spolujezdce. Občas prostě jen bezvědomí. Nebo předstírat, že se topíš.

Figurant na zážitkové kurzy první pomoci — PrPomKdyž je to potřeba, dostaneš od nás oblečení, které se může zničit. Občas je třeba se ušpinit, ať už kvůli maskování, nebo tím, že se vyválíš po zemi. Občas se může stát, že zachránci neudělají vše úplně správně. O vaše bezpečí ale bude postaráno, to se nebojte :)

Figurant na zážitkové kurzy první pomoci dostane zpravidla menší odměnu, většinou se pohybuje kolem 1000 Kč za jeden den práce, ale je to velmi různé. Je zvykem, že zajišťujeme dopravu na akci a zpět a že na místě konání zajistíme jídlo a pití. Případně i ubytování. Každá akce a každý klient jsou ale trochu jiní.

Jdeš do toho???

Pokud ano, klikni zde a vyplň přihlášku!

Těšíme se na spolupráci! :)