Firemní zážitkové školení první pomoci pro Wüstenrot — PrPom

Firemní zážitkové školení první pomoci pro Wüstenrot

Zážitkové firemní školení první pomoci pro Wüstenrot - logoBylo to prostě super. Za Wüstenrot dorazila 2. listopadu 2016 na náš kurz skupinka nadšenců, kteří se s plným zaujetím vrhli do výuky a všechno je zajímalo. Podle toho pak také vypadaly modelové situace. Měly grády, náboj, skvělou atmosféru. Děkujeme! A děkujeme také KNO Česko, díky nim jsme mohli kurz pro Wüstenrot připravit. A také děkujeme za zpětnou vazbu, kterou jsme od Wůstenrot obdrželi. Viz níže reakce dvou účastníků:

„Absolvovaný kurz mne velmi obohatil. „V praxi“ jsme absolvovali několik modelových situací, se kterými se můžeme setkat v každodenním životě. Pro lepší vrytí do paměti byl důležitý moment překvapení a jednání pod tlakem, tak jako by to bylo ve skutečnosti.

Další důležitou věcí byla možnost absolvovat situace ve 3 pohledech (zachránce, zachraňovaný, pozorovatel) a následný rozbor. Bylo vidět, jak se s přibývajícím časem jednotlivé skupiny zlepšovaly. Mnohokrát potom i ještě teď si promítám jednotlivé situace a provádím vnitřní rozbor. Věřím, že by každý z nás postupoval lépe.

Pokud by se naskytla byť pouze jedna situace za život, ve které bychom na základě získaných vědomostí zachránili život, či zdraví, má tento kurz velký smysl. Myslím, že minimálně 1x do roka by stálo za to osvěžit si znalosti a absolvovat další modelové situace. Moc díky!“

A podobně to vnímá i další z účastníků:

Zážitkové firemní školení první pomoci pro Wüstenrot - momentka z kurzu„Byl to první kurz 1. pomoci, ze kterého si dlouho budu něco pamatovat. Každou další modelovou situaci jsme zvládali o trochu lépe, z čehož je vidět, že spousta věcí se dá nacvičit. A proto budu ráda, když bude možnost zorganizovat jeho pokračování. Z kurzu si neodnáším žádné ani trochu negativní dojmy. Lektorky i fotografka byly skvěle připravené, profesionální, pozitivní a přátelská atmosféra byla hlavně jejich dílem.“

Moc děkujeme a těšíme se na další kurz s Wůstenrot. Objednaný je hned na leden…
Fotografie z tohoto kurzu si můžete prohlédnout zde.

2 thoughts on “Firemní zážitkové školení první pomoci pro Wüstenrot

  • Moc děkuji za opravdu zážitkový kurz 1. pomoci. Není nic lepšího, než si to zkusit v reálu, zažít si to… Díky vám jsme dostali alespoň představu, jak těžké by to mohlo být v reálu. Těším se na opakování. Moc děkuji!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..