Frank Bold Society — zážitkový kurz Základy první pomoci — PrPom

Frank Bold Society — zážitkový kurz Základy první pomoci

frank_bold_org„Při naší práci klademe na první místo hodnoty, aktivní přístup a odpovědnost každého z nás. Když jsme přemýšleli o tom, jakou aktivitou společně strávit čas, kdy se sejdou noví i starší kolegové z různých poboček, chtěli jsme, aby nás stmelila jako tým, bavila a měla navíc i nějakou přidanou hodnotu.

Uvědomili jsme si, že být Frank a Bold znamená i to, dokázat někomu pomoci nebo dokonce zachránit život, a nespoléhat se na to, že nás taková situace nepotká. Vybrali jsme si proto zážitkový kurz od PrPom.

Komunikace s organizátory byla výborná, od začátku se zajímali o to, kdo jsme a co děláme, aby nám kurz mohli připravit na míru. Atmosféra během kurzu byla skvělá a velmi jsme si to užili.

Nehody a situace, při kterých jsme zasahovali, byly velmi realistické a byly pro celý tým silným zážitkem. Kromě informací a praktických dovedností, které jsme získali, jsme si díky nim mohli nanečisto vyzkoušet, jaké to je zažívat stres, paniku a pocit, že nevím, co mám dělat, a přitom se snažit někomu zachránit život.

Jako velkou přidanou hodnotu jsme vedle možnosti zkusit si roli zachránců vnímali také příležitost být na místě zraněných, kterým někdo přispěchal na pomoc. Protože i to je teambuilding.“

Jana Kravčíková, Section Head
(fotografie z kurzu zde)

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..