HRA: Staň se hrdinou! — PrPom
7. 7. 2019

HRA: Staň se hrdinou!

Připravili jsme pro vás malou prostorovou hru na téma „osobní hrdinství“.

Hra probíhá tak, že v těchto prostorách jsou rozmístěny QR kódy, které načítáte mobilním telefonem. Pod každým kódem se skrývá krátký text, který vám osvětlí některý z principů osobního hrdinství. Na konci každého textu se dozvíte, který následující kód máte hledat. Jak postupujete od jednoho zastavení k druhému, mozaika se postupně skládá dohromady. A nakonec jste připraveni stát se hrdinou i vy.


Zaujalo vás to? Chcete začít hrát?

Najděte QR kód s nápisem „START“ a můžete začít!


Hra má celkem 19 zastavení a není třeba stihnout je všechna najednou. Objevujte svět hrdinství vlastním tempem a vždy si stačí jen zapamatovat, kde jste skončili. Při příští návštěvě můžete zase navázat :)

Pokud byste chtěli hru umístit i ve svých prostorách, je to určitě možné. Stačí kontaktovat Ondřeje.

Užijte si cestu k hrdinství a mějte fajn den!


Hru můžete hrát na některých místech také pomocí NFC tagů, které máme díky projektu Urgent ID. Chcete vědět více o takzvaných „chytrých ztracenkách“? Přečtěte si o Urgent ID více, nebo se podívejte na krátké video:


Autorem hry je Ondřej a hra vychází z myšlenek jeho TEDx přednášky o hrdinství, kterou prezentoval na TEDx Charles University na půdě 2. LF UK v roce 2019.

Výborné ilustrace pro vás připravil jeho bývalý spolužák z 2. LF UK, dnes už lékař, neurolog Adam Donald Kalina, autor seriálu Motolkomix.

TEDx Charles university, přednáška Ondřeje Koudely o hrdinství

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..