Výzva — PrPom
7. 7. 2019

Výzva

Klíčem k úspěchu je trénovat svého vnitřního hrdinu a navázat s ním dobrý vztah. To je nejdůležitější výzva pro každého z nás. Svého vnitřního hrdinu totiž občas potřebujeme všichni. Pomáhá nám řešit nečekané, stresující nebo nepříjemné situace více pohotově a s větším nadhledem.

Není důležité, o jaké situace se jedná. Nečekané a stresující je pro každého z nás něco jiného. Řve na vás šéf v práci? Ukradli vám doklady? Odřeli jste půjčené auto? Ztratili jste se v horách? Musíte mluvit před publikem?

Právě proto bude hra pokračovat různými tipy, jak se naučit žít se svým vnitřním hrdinou. Základní metoda, jak svého vnitřního hrdinu probudit a trénovat, je VÝZVA, tedy výstup z vaší komfortní zóny. Proč?

Je to jako s těmi studenty. Dokud sedí v lavicích a pasivně naslouchají, jejich vnitřní hrdina se nudí. Probouzí se až v okamžiku, kdy přijde stres, akce, výzva, něco se začne dít. Možná jste si už také všimli, že v takových situacích se učíte mnohem rychleji a lépe si je pamatujete.

Když student sedí v lavici a poslouchá, jeho vnitřní hrdina se nudí.


Kam dál?

Pojďte se na výstup z komfortní zóny podívat blíže, pomocí QR kódu „ZÁŽITEK“.


PS: Co pro vás byla v životě největší výzva? A jak jste se s tím vypořádali? Pište do komentářů. Moc se na to čtení těšíme :)

PPS: Pokud jste tuto stránku načetli ze zvědavosti, nebo třeba náhodou, klikněte SEM.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..