Kurz první pomoci na míru pro Tamjdem, o. p. s. — PrPom

Kurz první pomoci na míru pro Tamjdem, o. p. s.

V květnu jsme si připravili zkrácený, individuální program zážitkové první pomoci pro dobrovolníky z Tamjdem, o. p. s. Sestavili jsme pro ně tří hodinový program, přesně dle jejich požadavků. V netradičních večerních hodinách si kurz všichni užili. Že nevěříte? Tak si přečtěte, co nás napsali.

Děkujeme Dominikovi, Verče a Ondrovi za skvělý zážitek a neuvěřitelné množství užitečných informací! Všichni tři lektoři se ve vedení programu vystřídali a ze zkráceného tříhodinového kurzu na míru vytěžili úplné maximum, a to i přes naše nekonečné všetečné dotazy. Jsou to opravdoví profesionálové, a to jak v daném oboru, tak v oblasti neformálního vzdělávání.

Díky několika „překvapením“ v podobě modelových situací jsme si mohli na vlastní kůži teorii rovnou ověřit v praxi, a to včetně např. sehraného „volání“ na záchrannou službu. Už víme, jak se zachovat, když se ocitneme v roli zachránců, že resuscitace není žádná brnkačka, jak zastavit krvácení a další.

Kurz byl určen vedoucím víkendových a až dvoutýdenních dobrovolnických projektů neziskové organizace Tamjdem a naše očekávání splnil na sto procent. Určitě se někdo z nás zapojí do nějakého z delších kurzů první pomoci, protože to opravdu stojí za to!

Markéta Votavová, ředitelka

Jak to na kurzu vypadalo se můžete podívat ve fotogalerii na tomto odkazu.

Tamjdem

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..