Kurzy první pomoci pro Johnson & Johnson — PrPom

Kurzy první pomoci pro Johnson & Johnson

Firma Johnson & Johnson patří mezi naše stálé klienty. Stejně jako oni i my jsme s touto spoluprací velice spokojeni. Jsme rádi, že jsme pro ně již mohli uspořádat velké množství kurzů a proškolit tak desítky jejich zaměstnanců. Kurzy proběhly jak v českém, tak anglickém jazyce.

Při návštěvě této firmy se o své zdraví rozhodně bát nemusíte. A co víc, účastníci našich kurzů mohou tyto zkušenosti využít i v soukromém životě. A proto buďme rádi, že se mezi námi pohybuje tolik hrdinů, díky zodpovědnosti jejich zaměstnavatele.

Se společností PrPom už jsme měli desítky různých kurzů za letošní i loňský rok. Zaměřili jsme se na první pomoc pro dospělé v různých délkách kurzů, první pomoc určenou dětem, řidičům, ale také práci s AED. Mně osobně se nejvíce líbí otevřená a přátelská atmosféra.

Po počátečním seznámení se účastníci začínají trochu “oklepávat” a pak jdou do všeho na plno a dokonce si užijeme i spoustu legrace. Jedná se o profesionální lektory, pro které žádná otázka není problém. Dodržování time managentu a závěrečného úklidu je samozřejmostí. Při letošních kurzech dokonce účastníci zůstávali déle a přesvědčovali lektory, že ještě jednu modelovku stihneme.

Jsem ráda za každé dobré provedení kurzu první pomoci, protože co je v životě vlastně důležitější? Už jen to, že spousta mých kolegů se přestala bát první pomoc poskytnout je skvělá vizitka.

Marie Homolková, EHS&S Lead for Czech and Slovak

Jak to na letošních kurzech vypadalo se můžete na těchto odkazech:

Základy první pomoci.

Chytrý řidič.

První pomoc u dětí.

Ukázka výuky první pomoci zážitkem.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..