PrPom roste, hledáme posily! Pojď učit první pomoc zážitkem!

Nabídka práce: lektor první pomoci zážitkem

Resuscitace v podání Zuzky Slepičkové — lektorky první pomoci v PrPomOpět je to tady, hledáme nová budoucí lektorská esa do našeho týmu! Pojď se stát lektorem první pomoci zážitkem nebo se na naše kurzy dívej přes objektiv, a nastup do jedné z nejlepších firem na trhu! 

Pojď s námi navázat dlouhodobou spolupráci jako lektor první pomoci zážitkem nebo fotograf. Můžeš ji zahájit tím, že nám pomůžeš teď, kdy to nejvíc potřebujeme. Podzimní sezóna nás opět překvapila obrovským počtem zakázek, a ač máme silný stabilní lektorský tým, není nás stále dostatek, abychom to zvládli.

Oficiálně sídlíme v Praze, ale kurzy děláme po celé České republice. Pokud jsi z Prahy, pohoda. Pokud jsi ze středních Čech, taky pohoda. Pokud jsi z větší dálky, i to je možné — někteří naši lektoři žijí třeba v Pardubicích, Hradci Králové nebo Litoměřicích. Hodně to záleží na tvé motivaci, obecně ale radíme, aby to bylo max. hodinku cesty od Prahy.

Koho do PrPom hledáme?

 • Lektorky Kristýna a Zuzka na školení lektorů PrPom :)Lektory  Pokud už máš nějaké lektorské (nebo aspoň pedagogické) zkušenosti, zajásáme.
 • Zdravotníky — Máš zdravotnické vzdělání? To jsme rádi! Ideální je, pokud pracuješ v Praze nebo okolí. Nejraději máme zdravotníky, kteří pracují na směny a mají chuť si přivydělat.
 • Fotografy — Umíš to se zrcadlovkou? Víš, co je to hloubka ostrosti? Super. My ti ukážeme, co to je hloubka zážitku. Těšíme se na tebe :)
 • Nadšence — Jsi zapálený/á pro dobrou věc? Chceš dělat něco fakt užitečného? Pojď k nám!
 • Ty, kdo mají čas! Práci u nás najdete ve všední dny stejně jako o víkendech. Největší pracovní nápor je v měsících, kdy je zároveň největší nápor kladený na studenty. Proto je skvělé, pokud už pracuješ, ideálně ve směnném provozu.

Co ti můžeme nabídnout?

 • Na nováčky v PrPom jsme hodní! Nekoušeme ;-)Dlouhodobou spolupráci — když už s někým začneme, chceme se vzájemně obohacovat
  a rozvíjet co nejdéle.
 • Smysl — naše práce pomáhá zachraňovat lidské životy.
 • Peníze — jedná se o fajn přivýdělek k práci.
 • Rozvoj & růst — náš tým si šlechtíme. Budeme rozvíjet tvé lektorské kompetence i mnoho dalších dovedností. Několikrát do roka s námi budeš jezdit na bezplatná školení.
 • Pohodový tým — zakládáme si na tom, že se v PrPom všichni znají a jsme dobrá parta. Na nováčky jsme hodní, rozhodně nekoušeme ;-)

Co je třeba udělat?

Nejdůležitější je vyplnit formulář: ODKAZ ZDE

Zájemce nabíráme průběžně, volíme systém „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Pečlivě si ale vybíráme, protože lektorská práce je náročné řemeslo a nehodí se pro každého.

Protože i zájemců se nám hlásí poměrně hodně, nemůžeme se ozývat všem. Přijmi, prosím, s pochopením, že se ozveme jen těm z Vás, kteří projdete pečlivým výběrem. I když se ti ale neozveme, není všem dnům konec. Kontakt na tebe nám zůstane a může se stát, že se ozveme později :)

Co by tě ještě mohlo zajímat?

Napsat komentář