Montessori Kampus — zážitkový kurz První pomoc u dětí 2016 — PrPom

Montessori Kampus — zážitkový kurz První pomoc u dětí 2016

Montessori Kampus — zážitkový kurz První pomoc u dětí — PrPom„PrPom jsme si pozvali do Montessori Kampusu, aby zaškolili naše učitele a vychovatele a další zájemce z řad veřejnosti v první pomoci u dětí.

Velmi mě překvapilo velkorysé vybavení kurzu — dostali jsme skripta a to, o čem jsme si povídali, jsme si hned mohli vyzkoušet. Na materiálu se nešetřilo. Měli jsme k dispozici tři zkušené lektory, kteří dohlíželi na naše zachraňování figurín i sebe navzájem, takže při jakýchkoli pochybnostech nebo nepřesné práci jsme byli laskavě opraveni. Informace byly jasné, ale přesto jsme se mohli na cokoli zeptat. Do kurzu bylo zabudováno několik překvapení, což nás udržovalo ve střehu.

S lektory i ostatními účastníky kurzu byla zábava a práce při modelových situacích byla perfektní — počínaje příběhem a maskováním a poučným rozborem toho, jak jsme zachraňovali figuranty, konče. Celý den utekl velmi rychle — zábavný, naplněný mnoha informacemi a praktickými činnostmi. Už se domlouváme na dalším kurzu :-)“

Mgr. Kristýna Turková, ředitelka Montessori Kampus
(fotografie z kurzu najdete zde)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..