Nechci slevu zadarmo! Chci umět první pomoc — PrPom
9. 1. 2017

Nechci slevu zadarmo! Chci umět první pomoc.

„Nechci slevu zadarmo“, říkáte? Super. Takhle přesně to u nás totiž funguje. Slevu na kurz u nás dostat můžete, ale zadarmo to určitě není. Nečeká vás totiž nudná přednáška. My učíme první pomoc zážitkem.

Takže někdo z Vašich blízkých byl na kurzu první pomoci od PrPom? To je dobře. Díky tomu máte větší šanci, že až se něco semele, dostanete kvalitní první pomoc. Asi chápete, že tuhle šanci si chce zvýšit i ten, kdo vám poukázku se slevou věnoval. Prostě má rád svoje bezpečí. A nebo Vás :)

Jak to funguje, když nechci slevu zadarmo?

Je to snadné. Vyberte si jaký kurz chcete (je potřeba sjet trochu dolů) a přihlašte se. V přihlášce potkáte dotaz, jestli chcete nějakou slevu. A do nabídnutého políčka napište kód z Vaší slevenky. A to je celé.

Přihlásit se na zážitkový kurz první pomoci od PrPom! Rozpis zážitkových kurzů - termíny - první pomoc prožitkem s PrPom!

Ještě je dobré vědět, že VZP (Všeobecná zdravotní pojišťovna) přispívá na kurzy první pomoci svým klientům částkou 1000 Kč. Více informací najdete zde.

Nevybrali jste si? Nevadí!

Nikdo neumí všechno. Ani my v PrPom. Když Vám neumíme nabídnout takový kurz, aby Vám to sedlo, nabídneme Vám aspoň návod, jak si pohlídat kvalitu. Takže neváhejte vyrazit ke konkurenci. Návod, jak si pohlídat, aby byl kurz od konkurence v pořádku, je tady. A nezapomeňte jim napsat heslo „Nechci slevu zadarmo!“ — když jim prozradíte, že jste přeběhli od nás, možná Vám slevu dají taky :) Za pokus nic nedáte.

Nechci slevu zadarmo! Chci se naučit první pomoc zážitkem s PrPom!