Newsletter pro listopad 2013 — PrPom

Newsletter pro listopad 2013

Vážení přátelé, absolventi našich kurzů, kolegové,

Resuscitace medvídkadovolte mi abych Vás v několika odstavcích informoval o novinkách kolem PrPom.cz, o nejnovějších kurzech, o nápadech na vánoční dárky a dalších zajímavostech.

Jak jste si všimli, v nedávné době jsme provedli rekonstrukci našich webových stránek. Zvu Vás tímto k jejich návštěvě – jistě tu najdete mnoho zajímavostí. Některé z nich ještě zmíním níže. A také – jak můžete vidět na fotografii vlevo – konala se celá řada zajímavých akcí. Fotografie z nich najdete v naší fotogalerii.

Na základě Vašich přání a ohlasů jsme vypsali několik různých kurzů, na které se můžete přihlašovat. Najdete je ZDE. Nelekejte se, že některé kurzy nemají zatím přesné datum. Jakmile se Vás na ně přihlásí více, nabídneme Vám několik termínů a necháme Vás o nich hlasovat.

Ken Braveman přeje veselé VánoceSamozřejmě pro Vás – ve spolupráci s Kenem Bravemanem – máme Vánoční nabídku. Můžete si od nás nechat zdarma zaslat poukázku na nákup kurzu první pomoci v několika různých hodnotách. Může Vám to snadno vyřešit trable, pokud váháte, co dát Vašim blízkým pod stromeček. Naše kurzy už si většina z Vás vyzkoušela, takže nebudete kupovat zajíce v pytli.

Největší peckou mezi kurzy je v současnosti zážitkový kurzu „První pomoc v zimních horách„, který se bude konat na přelomu ledna a února 2014.

Další – a v tomto newsletteru poslední – novinkou je, že nabízíme pestrý a originální program pro firmy. Jeho základem je zážitkový teambuildingový kurz první pomoci.

Pevně věřím, že aspoň jedna z nabízených novinek Vás zaujala. A pokud ne, nedá se vyloučit, že na našem webu najdete něco dalšího – jeho úpravy rozhodně nejsou u konce.

S přáním příjemného prožití adventu
za PrPom.cz
Ondřej Koudela