Ochutnávka první pomoci zážitkem — PrPom

Ochutnávka první pomoci zážitkem

ochutnávka první pomoci zážitkem

Ochutnávka první pomoci zážitkem

Cena individuální
4.3

Zážitkovost

4.5/10

Fyzická náročnost

3.5/10

Doba trvání: 2 hodiny

1.0/10

Kvalita kurzu

8.0/10

Co znamená tohle číslo?

 • Skóre kurzu je nízké kvůli krátké době trvání. Moc Vás toho během kurzu nenaučíme, ale ukážeme Vám, jak kurz může vypadat.
 • Zážitkovost 4,5 z 10: Kurz je sice krátký, ale o zážitky rozhodně nepřijdete. Kurz obsahuje jednu ukázkovou modelovou situaci.
 • Fyzická náročnost 3,5 z 10: kurz obsahuje modelovou situaci, při které se pravděpodobně zapotíte. Nebudeme Vás nutit k přespolnímu běhu, ale vytáhnout člověka z auta možná ano.
 • Kurz trvá maximálně 2 hodiny. To je opravdu málo. Umíme Vám nabídnou i víc, tohle je jen ochutnávka.
 • Kvalita kurzu 8 z 10 znamená, že výuka je vedena podle principů zážitkové pedagogiky, ale kurz je bohužel příliš krátký. Během děj se první pomoc nenaučíte.

Co na kurzu získám?

 • Kurz má za cíl ukázat vám, že výuka první pomoci zážitkem funguje. Chceme se předvést a nalákat Vás na naše výukové metody. Včetně ukázky jedné modelové situace.
 • Ochrana zachránce, úvod do první pomoci, bezvědomí.
 • Kurz obsahuje jedu ukázkovou modelovou situace.
 • Neobsahuje certifikát.
 • Fotky z kurzu v elektronické podobě.
 • Malý praktický dárek :-)

Podrobnosti o kurzu Ochutnávka první pomoci zážitkem

Uvažujete, stejně jako panáček na začátku této stránky, o nákupu kurzu první pomoci? Máte málo času a potřebujete si jen udělat obrázek, jak to na našich kurzech vypadá? Pak právě pro Vás je určena Ochutnávka první pomoci zážitkem! Ochutnávka pro firmy nabízí sympatickou kombinaci zážitkových metod, praktických informací a nácviku prostřednictvím modelových simulací.

Kurz je tak průsečíkem teambuildingu a první pomoci — zabijete dvě mouchy jednou ranou. A ještě to budou Vaši zaměstnanci vnímat jako odměnu.

Hravě Vás seznámíme, naučíme Vás postupovat u dopravní nehody, vysvětlíme, jak pomoci člověku v bezvědomí, a nakonec Vás pošleme do modelové situace. Prostě ochutnáte vše od toho, co Vás potká na celodenním kurzu.

POZOR, 2 hodiny výuky první pomoci je zatraceně málo! První pomoc Vás za tak krátký čas rozhodně nenaučíme, jen ukážeme, jak pracujeme. Pokud se chcete první pomoc opravdu naučit, objednejte si rovnou celodenní kurz.


Školení připravíme na míru pro Vaši firmu

Jak píšeme již výše, na tuto ochutnávku by měl navazovat celodenní kurz. A ten…, ten už bude na míru, přesně pro potřeby Vaší firmy. Firemní školení první pomoci nejraději realizujeme přímo na pracovišti. Začínáme návštěvou a prohlídkou, během které hledáme různá rizika, procházíme knihy úrazů a povídáme si s Vámi o Vašich potřebách. Poté připravujeme výuku a modelové situace přímo do prostředí Vaší firmy. Pro každou skupinu zaměstnanců můžeme připravit jiný obsah školení.