Školení BOZP + první pomoc — Bezpečná firma — PrPom

Bezpečná firma

Školení BOZP + požární ochrana + první pomoc zážitkem — celodenní kurz pro firmy — Bezpečná firma společně s PrPom!

Školení BOZP + PP — Bezpečná firma

Cena individuální
6.5

Zážitkovost

8.0/10

Fyzická náročnost

5.5/10

Doba trvání: 10 hodin

2.5/10

Kvalita kurzu

10.0/10

Co znamená tohle číslo?

 • Skóre kurzu je vyšší než u klasického jednodenního školení. Kurz je oproti běžným základům rozšířen o BOZP a PO.
 • Zážitkovost 8 z 10: za jeden den do Vás nacpeme zážitků opravdu dost. Víc už se do jednoho dne prostě nevejde.
 • Fyzická náročnost 5,5 z 10: Budete se hýbat u resuscitace, výuky bezvědomí a během modelových situací. A možná přijde i opičí dráha s hasicím přístrojem...
 • Kurz trvá 10 hodin, to je na jeden den opravdu hodně.
 • Kvalita kurzu 10 z 10 znamená, že kurz splňuje všechny podmínky pro kvalitní výuku první pomoci.

Co na kurzu získám?

 • Zaměstnanci na tomto kurzu získají komplexní penzum znalostí z PP, BOZP a PO. Výuka bude zážitková, témata se budou plynule střídat. Firma ušetří sloučením školení nemalé peníze.
 • Ochrana zachránce, resuscitace, bezvědomí, dušení cizím tělesem, krvácení.
 • Běžné neúrazové život ohrožující stavy: infarkt, křeče, cévní mozková příhoda, cukrovka.
 • Naučíte se používat novou autolékárničku a základní postupy u dopravní nehody.
 • BOZP (Bezpečnost a ochrana zdraví při práci) a PO (požární ochrana). Školí certifikovaní lektoři a technici BOZP a PO.
 • Kurz obsahuje 3 nebo více modelové situace.
 • Certifikát o účasti.
 • Fotky z kurzu v elektronické podobě.
 • Malý praktický dárek :-)

Nabízíme výhodné vzdělávací balíčky pro firmy — v jednom dni zvládneme školení BOZP, požární ochrany a první pomoci. Vše provedeme formou teambuildingu. Za jednu cenu tak dostanete 4 produkty:

 1. První pomoc učíme zážitkem - Školení BOZP a prvnípomoci - PrPomŠkolení první pomoci — zážitkem, zábavně, praktickou formou včetně reálných simulací přizpůsobených pracovní náplni zaměstnanců
 2. Školení BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci) — zakomponované do programu včetně reálných simulací, kdy se zaměstnanci musejí s ohledem na BOZP rozhodovat, jak situaci vyřeší
 3. Školení PO (požární ochrana) — nejen teorie, ale také praktická výuka, včetně zakomponování do praktických simulací
 4. Teambuilding — účastníci školení řeší společně týmové úkoly pod časovým tlakem, tyto úkoly vyžadují týmový přístup a komunikaci; po každém úkolu následuje zpětná vazba s profesionálním lektorem, díky které se prožitek stává zkušeností a týmová spolupráce v kolektivu se zlepšuje — více o našich metodách najdete zde.

Ušetříte peníze i čas!

Srovnání: jak vycházejí jednotlivá školení nakupovaná zvlášť (nejspíš jste to tak dosud dělali) a kolik se dá ušetřit peněz a času, když je spojíte dohromady.

Výhody kombinovaného zážitkového kurzu první pomoci s teambuildingem, BOZP a PO - PrPom

Poznámka: předpokládaný formát školení není e-learning, který pro námi nabízené služby není odpovídajícím nástrojem. Vysvětlení zde.

Cena za školení BOZP + PP také obsahuje:

 • Profesionální fotograf na zážitkovém kurzu první pomoci - PrPomProfesionální fotograf — součástí našeho týmu je vždy profesionální fotograf, který z celého kurzu pořídí kvalitní akční fotografie. Ty jsou vám a účastníkům poté předány v elektronické podobě. Jedná se o skvělý materiál pro vaši firemní propagaci.
 • Na našich zážitkových kurzech první pomoci a školení BOZP je profesionální fotograf samozřejmostíKurz připravíme na míru — pro vaše řidiče nachystáme realistické dopravní nehody, pro vaše instalatéry úraz elektrickým proudem. Úředníky a manažery postavíme před infarkt či cévní mozkovou příhodu. Vaše vychovatelky či pedagogy naučíme první pomoc u dětí a ukážeme jim epileptický záchvat i astma. Terénní pracovníky naučíme řešit intoxikaci návykovými látkami.
 • Zážitkový kurz první pomoci - studijní materiály - PrPomStudijní materiály — každý účastník dostane vlastní studijní materiály, do kterých si může dělat poznámky. Samozřejmostí je opatření studijních materiálů vaší firemní identitou.
 • Certifikát ze zážitkového kurzu první pomoci - PrPomCertifikát pro každého účastníka — kromě běžné byrokracie a nezbytného papírování (se kterými vás ani zaměstnance pokud možno nebudeme zatěžovat) obdrží každý účastník certifikát o účasti — aby kromě fotografií a úžasných zážitků měl i něco hmatatelného na památku.
 • Další služby a doplňky — řekněte nám všechna svá přání, při přípravě kurzů rádi improvizujeme a zkoušíme nové věci. Specifická přání pro nás nejsou problém, ale výzva!

Další přidaná hodnota školení BOZP od PrPom

Náš balíček  Bezpečná firma — teambuilding se od běžně nakupovaných školení BOZP neliší jen úsporou ceny a času. Ty jsou sice důležité, ale nejsou vše…

 • Autolékárnička jak ji ještě neznáte - zážitkový kurz první pomoci od PrPomJe to zábava!
  Časy, kdy bylo potřeba se při vzdělávání trápit a nudit, jsou dávno pryč. Nebaví vás znuděné tváře vašich zaměstnanců ubíjených denní rutinou? Půjčte nám je na jeden den – změna bude příjemná pro všechny.
 • Dává to smysl!
  Neučíme proto, aby zaměstnanec dostal razítko. Učíme proto, aby se zaměstnanec NĚCO NAUČIL. Proto si na školení nemůžeme dovolit spící a znuděné klienty — otrávený člověk se nic nenaučí. Učíme prakticky, je to akční a efektivní.
 • Nelžeme vám!
  Určitě vám nebudeme pro výuku první pomoci či školení BOZP nabízet e-learning. Bereme svou práci zodpovědně a jsme si vědomi toho, že špatně poskytnutá první pomoc působí vaší firmě zbytečné ztráty. Nabízíme úspory, ne reklamní triky.