Představujeme vám PrPom, s. r. o. — PrPom v novém kabátě

Představujeme vám PrPom, s. r. o.

PrPom, s. r. o. — logo — bílá čtvercová variantaVážení přátelé, příznivci, absolventi našich zážitkových kurzů první pomoci. S radostí vám oznamujeme, že dne 15. listopadu jsme do podnikání šlápli naplno. Založili jsme PrPom, s. r. o., takže jsme teď firma se vším všudy. Z toho papírování a všech těch změn kolem jsme docela na větvi. Kdo nás znáte aspoň trochu, určitě víte, že byrokracii moc nefandíme. No dobře, tak teda vůbec. Každopádně, cílem je dělat společensky prospěšné podnikání zas o kousek průhledněji a zodpovědněji.

Co se vznikem PrPom, s. r. o. změnilo?

  • Změnily se fakturační údaje včetně sídla firmy a naše právní subjektivita. Všechno najdete na stránce Kontakt.
  • Se vznikem PrPom, s. r. o. jsme se na několik měsíců stali opět neplátci DPH a hodláme si to patřičně užít. Tento stav nebude trvat dlouho a v případě dlouhodobé spolupráce počítejte s tím, že během roku 2017 do DPH určitě zase spadneme. A to už napořád.
  • A máme taky nové logo. Více o tom v samostatné kapitole.

PrPom má nové logo, teď už bez mýtu

Logo PrPom - zážitkové a teambuildingové kurzy první pomociMožná jste všímaví a tak víte, že naše předchozí logo (viz vpravo) bylo založeno na mýtu. Byly na něm čtyři ruce spojené ve známé „stoličce“, kterou jste se pravděpodobně všichni učili na starých kurzech první pomoci. A asi rovněž víte, že tato stolička je nebezpečná a zakázaná. Zachránci všechny své ruce použijí pod postiženého a v případě jeho pádu vzad nemají žádnou ruku nazbyt, která by jeho pádu mohla zabránit. Ruce a jejich propojení jsme v logu chtěli zachovat. Líbí se nám jako odkaz na teambuilding a spolupráci, které jsou na našich kurzech výrazně zastoupeny. Tak jsme do nového loga PrPom dali technicky správnou variantu, kdy zachránci pod postiženého spojí ruce pouze tři a tu čtvrtou mu dají za záda.

Kromě toho nám profíci z grafické firmy Kreatorium logo a firemní vizáž odlehčili, barvy nastavili veselejší a celé to trochu omladili. A zjednodušili. Za což moc děkujeme.

PrPom, s. r. o. — logo — varianty bílé

Co se měnit nebude?

  • Stále pácháme sociálně prospěšné podnikání. Na tom se nic nemění. V našich prioritách je na prvním místě smysl, odpovědnost, poslání a podobné hodnoty. Peníze máme až na druhém místě.
  • Pořád budeme stejní pedanti a pečlivky, co se týče kvality naší práce, výcviku lektorů a neustálého vylepšování všeho, co děláme.
  • Pořád jsme tu pro vás!

Díky, že jste s námi tak dlouho a díky za vaší nepřetržitou přízeň. Vaše podpora nás hodně nabíjí a vytváří pro nás obrovský závazek, abychom na všem makali nejlépe, jak umíme.

Váš tým PrPom

 

PS: Moc vás prosíme, pokud někam budete psát PrPom, s. r. o., pište to prosím správně česky. To znamená, že za každou tečkou a za každou čárkou se vždy píše mezera. Moc díky!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..