Příští stanice: Výzva — než řeknete "change management" (TZ) — PrPom

Příští stanice: Výzva — než řeknete „change management“ (TZ)

Pozvánka na zážitek! | Příští stanice: Výzva. Projekt zaměřený na change management.Velké firmy dnes řeší change management — úspěch ale vždy závisí na tom, jak tým dokáže změny přijmout. Kdo vás dnes připraví na výzvu, kterou je třeba přijmout před samotnou změnou? A mají zaměstnanci kuráž změny sami vyvolávat? Kdo vyskočí z firemního vlaku, když průvodčí ohlásí “Příští stanice: Výzva”?

Mise HERo, Revolution Train a PrPom vytvořily jedinečný multimediální program pro firmy, který jim pomůže s přípravou na změny a výrazně zlepší mindset týmu vůči změnám a novinkám.

Program je výjimečný tím, že se nezaměřuje na zavádění konkrétní změny, ale mění mindset týmu směrem k větší otevřenosti a připravenosti. A to tím nejlepším možným způsobem — ZÁŽITKEM.

Ukázka pro VIP hosty | Příští stanice: Výzva — PrPomBěhem kurzu si účastníci zkusí zvládání stresových situací, uvědomí si svoji roli při zavádění změny a zkusí dokonce poskytnout první pomoc ve velmi realistických podmínkách.

Program “Příští stanice: Výzva” se odehrává v prostorách Revolution Train, unikátní vlakové soupravy na Dejvickém nádraží. Spojením tohoto prostředí, profesionálů z Mise HERo a lektorů první pomoci z PrPom vzniká celodenní program, kde budou všichni účastnici vtaženi do řešení reálných problémů.

Než řeknete „change management“, projeďte se vlakem!

Revolution Train | Příští stanice: Výzva — PrPomVe čtvrtek 25. května 2017 od 9.00 proběhne tříhodinová ukázka programu “Příští stanice: Výzva” pro V. I. P. hosty. Rádi na ukázce přivítáme zástupce médií.

Pokud máte zájem zúčastnit se této ukázky, prosím, přihlaste se zde.

V případě jakýchkoli otázek se nebojte ozvat na e-mailovou adresu zuzana.kucerova@prpom.cz nebo na telefonní číslo 606 127 283.

Více informací o projektu naleznete v rubrice Příští stanice: Výzva.

Tisková zpráva ke stažení: Příští stanice: Výzva — ještě než řeknete „change management“

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..