Ukázky první pomoci, eventy, promoakce — PrPom
11. 11. 2013

Ukázky první pomoci, eventy, promoakce

Umíme zajistit pestrý a zajímavý program na Vaše promoakce, večírky a podobně. Základní nabídkou jsou samozřejmě ukázky a výuka první pomoci, nicméně první pomoc ukazujeme originálně, určitě jinak než jste zvyklí. Pro vaše klienty to může být životní zážitek. Navíc, tím naše nabídka nekončí, spíše začíná…

Ukázky první pomoci

Jednoduchá ukázka postupu u dopravní nehody - více fotografií najdete v naší galerii, stačí kliknout na obrázek.

První pomoc se dá předvádět různými způsoby. Nemusíme rozhodně zůstat u jednoho resuscitačního modelu, který si účastníci budou moci „zmáčknout“. I zde platí, že rádi pracujeme pomocí zážitku — rádi zinscenujeme dopravní nehodu s fingovaným požárem vozidla, jeho uhašením, vyproštěním osob z vozidla a tak dále. Ukázku umíme tématicky přizpůsobit Vašim požadavkům.

Máme zkušenosti i s takovými požadavky, jako je výuka první pomoci v duchu 70. let 20. století — a to včetně kostýmů, dobových výukových metod a podobně. Fotky z akce najdete ZDE.

 Výuka první pomoci zážitkem - retro - PrPom.cz

Výuka první pomoci – showroom

Výuka první pomoci zážitkem na promoakcích - PrPom.czTato služba se dá vhodně kombinovat např. se zdravotnickým dozorem — v době, kdy nikoho neošetřujeme, můžeme učit první pomoc. Neočekávejte ale běžnou nudnou výuku, jak jste zvyklí. To nás nebaví.

Pro vaše klienty připravíme nevšední zážitek, kdy jsou z myšlenek vytrženi půvabnou — leč těžce krvácející — mladou dámou a za pomoci lektora jí poskytují první pomoc. Krev teče opravdu proudem, rána vypadá zcela realisticky, obvazy krvácení skutečně zastaví, rukavice klienta jsou opravdu „krvavé“. Navíc pak naše figurantka upadne do bezvědomí.

Výuka první pomoci zážitkem na promoakcích - PrPom.cz

Kromě toho, nabízíme v našem showroomu o první pomoci možnost naučit se resuscitaci pod vedením zkušeného lektora, pročíst si mýty o první pomoci (to je náš více než dva roky úspěšně realizovaný projekt osvěty veřejnosti) a další. Jsme jediná firma na trhu, která Vám dodá výuku první pomoci na akcích v takto kompletní a interaktivní formě.

Výuka první pomoci zážitkem na promoakcích - PrPom.cz

Stánek s maskováním poranění

Profesionální maskování poranění - PrPom.czZájemcům mohou naši profesionální maskéři namaskovat realisticky vypadající poranění. Netradiční atrakce, díky které budou mít Vaši klienti z večírku naprosto nezapomenutelné fotky a budou si jej pamatovat ještě roky!

A věřte, že naši maskéř namaskují opravdu cokoliv… Jen namátkou — otevřené zlomeniny, amputace, tržné rány, popáleniny, omrzliny, cizí tělesa v ráně, střevní kličky, mozek… Záleží jen na vás, jestli na to máte!

Bezpečnost silničního provozu

Ken Braveman v otočném simulátoru dopravní nehody

Díky spolupráci s Promotýmem Praha můžeme nabídnout celou řadu aktivit, zejména pro děti, týkající se bezpečnosti silničního provozu. Pokud na akci budou rodiče s dětmi, jistě ocení dětské dopravní hřiště, překážkovou dráhu pro odrostlejší cyklisty, autobus plný multimediálních trenažérů bezpečné jízdy (včetně X-boxu) a další aktivity. Součástí programu jsou i věcné odměny pro děti.

Dále můžeme zprostředkovat simulátory dopravní nehody – otočný trenažér (tzv. „roll-over simulator“, simulující dopravní nehodu s převrácením auta přes střechu) či simulátor čelního nárazu. Pro bližší informace nás kontaktujte, rádi Vám sdělíme veškeré detaily.

Hry a atrakce pro děti i dospělé

Atrakce pro děti - dětské dopravní hřiště - bezpečnost silničního provozu - PrPom.czPo domluvě s Vámi můžeme připravit celou řadu dalších aktivit, her a stanovišť jak pro děti, tak pro dospělé. Pro děti například dětské dopravní hřiště, překážková dráha pro odrostlejší cyklisty, testy učící děti bezpečnosti silničního provozu, soutěže o ceny apod.  Výsledkem tak může být velmi pestrý program, kdy bude na Vaše klienty za každým rohem čekat nějaké zajímavé překvapení.

Fotograf

Na našich zážitkových kurzech je profesionální fotograf samozřejmostí

Na našich akcích a programech chápeme přítomnost profesionálního fotografa jako samozřejmost. Z každého kurzu první pomoci nebo promoakce, které pořádáme, se proto můžete těšit na kvalitně vybrané a upravené fotografie. Netřeba dodávat, že se jedná o vynikající materiál na podporu image Vaší firmy či zpestření Vašeho webu nebo facebooku.

Pokud máte o promoakci zájem, kontaktujte nás, popř. vyplňte poptávkový formulář.

Nezávazná poptávka + orientační kalkulace