MUDr. Dominik Hladík — šéflektor — PrPom

MUDr. Dominik Hladík — šéflektor

Co v PrPom dělám

Vedle mého hlavního pracovního poměru, který mám v nemocnici v PrPom funguji jako lektor první pomoci a šéflektor. S lektorováním v PrPom jsem začal už během studia na medicíně a skloubení medicínského tématu, zážitkové pedagogiky a lektorování obecně mě natolik baví, že i přes náročnou práci v lékařském prostředí se každou možnou chvíli snažím vyrážet na další kurzy a dál se v tomto oboru zdokonalovat. Dále se v PrPom podílím na organizaci dětského letního tábora s tématikou první pomoci, což mi dělá obrovskou radost.

Studium a práce

Po úspěšném složení maturitní zkoušky na gymnáziu v Říčanech, jsem nastoupil na 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Studium medicíny bylo často obtížné, ale vždy mě bavilo a dávalo mi smysl. S výběrem specializace po ukončení vysoké školy byla trochu potíž, bavilo mě veskrze každé odvětví medicíny. Ale nakonec má láska k akutní medicíně převážila vše ostatní a nastoupil jsem na anesteziologicko resuscitační oddělení Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde jsem momentálně v předatestační přípravě. Dále docházím na Fyziologický ústav 1. lf, kde společně s dalšími kolegy připravujeme studenty lékařské fakulty na soutěže v urgentní medicíně a rozvíjíme zde centrum medicínských simulací. Další odvětví, které mě zajímá a baví, je doktorandské studium a věda.

Koníčky

Zatím mám to štěstí, že mým největším koníčkem je medicína a vše kolem ní. Ale rád se odreaguji i jinde. Mám rád běh, kolo, všechny druhy bojových sportů, cestování, vaření, spánek, knížky, filmy, sladkosti, teplo a víc už toho psát nebudu, ať vás neunudím. :-)

 

Těším se naviděnou na kurzu!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..