Dominik Hladík — šéflektor — PrPom

Dominik Hladík — šéflektor

Co v PrPom dělám:Dominik Hladík- lektor, maskér poranění

V PrPom funguji i jako šéflektor první pomoci a maskér poranění. Mám to štěstí, že má práce je zároveň i mým koníčkem. První pomoc je, i když to může znít zvláštně, krásná. S minimálními prostředky může úplně kdokoliv zachránit život. A já tomu všemu můžu jako lektor trochu pomoci. Není to krásný?

Studium

Po úspěšném složení maturitní zkoušky na gymnáziu v Říčanech, jsem dlouze přemýšlel, jak jenom se v dalším studiu vyhnout matematice, a tak pro mě byla medicína jasnou volbou. To si samozřejmě dělám trochu srandu, to že chci studovat všeobecné lékařství, jsem věděl mnohem dřív. Vždycky mě bavila jak biologie, tak chemie, a hlavně jsem odjakživa zvědavý. „Jak jenom to v našem těle funguje? A jak to funguje, když to nefunguje? Dá se to nějak spravit?“ No a kdo by nechtěl být jako doktor Hanák z Ordošky?!

KoníčkyDominik Hladík- lektor, maskér poranění

Když se neučím, tak jím, a když nejím, tak spím. Zase to trochu odlehčuji, studium nějaký čas zabere, ale rozhodně ne všechen. Mám rád běh, kolo, cestování, vaření, spánek, knížky, filmy, většinu času i školu, sladkosti, teplo a víc už toho snad ani psát nebudu, ať vás neunudím. :-)

Oblíbené jídDominik Hladík- lektor, maskér poraněnílo

Úplně na úvod se malinko pochlubím, dělám moc dobrou bramborovou kaši! A s kuřecím masem ji taky moc rád jím. Dál se mi sbíhají sliny, když vidím dobrý burger, řízky od mamky (právě s tou bramborovou kaší), rajskou od babičky, „boloňský“ špagety z jídelny (nevím proč, ale ten obrovský kýbl, ze kterého je paní ve výdejním okénku nabírá, dává této italské delikatese úplně jiný rozměr) a vlastně nepohrdnu skoro ničím. :-) Jenom kmínem, to je ten nejzlejší vynález lidstva.

Vidíme se na kurzu! :-)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..