Eliška Blažková — HR protector a šéffotografka — PrPom

Eliška Blažková — HR protector a šéffotografka

Hellooooo! Jsem Eliška Blažková, říká se mi Eliš a většinou vím, co říct, krom chvíle, kdy mám něco říct o sobě. Ale pojďme to zkusit…Eliška Blažková — fotografka, maskérka poranění

Nejdříve jsem vystudovala jsem Střední průmyslovou školu grafickou v Praze a následně Poradenství v odborném vzdělávání na Institutu vzdělávání a poradenství ČZU. Nějakým omylem se stalo, že tyto dvě školy mě připravily na to, co teď dělám v PrPom. Jednou rukou dělám vedoucí našim fotografům a věnuji se jejich zaškolování a druhou nohou se stará o celý náš tým, aby se mu u nás vedlo dobře. A aby toho nebylo málo, jezdím na kurzy i jako lektorka nebo fotografka. V PrPom jsem už skoro 10 let a nadšení mě stále neopouští, i když jsme zažili mnoho rušných chvil, je tu tak báječný kolektiv, že ho nedokážu opustit.

Eliška Blažková — fotografka, maskérka poraněníJe těžké rozlišit, co je můj koníček a co práce. Protože všechny práce, které dělám jsou zároveň mým koníčkem a hrozně mě baví. Práci v PrPomu miluju, stejně jako práci saunérky. Každá z těchto prací mi umožňuje věnovat se na různých bázích věcem, které mám ráda. Kvůli časovému vytížení jsem se jich ale musela, jako samostatných koníčků vzdát. Navíc má každé toto prostředí víc než jednu přidanou hodnotu. Díky PrPomu se můžu stále věnovat focení a zážitkovému lektorování a navíc si rozšiřovat obzory v první pomoci a lektorských dovednostech. Díky saunování se vlastně stále věnuji divadlu (což nepochopí, kdo to nezná… :D) a v poslední době vlastně i lektorování, protože vedu i kurzy saunování.

Jinak hrozně ráda tancuji, především swing… taky ráda plavu, bavím lidi, procházím se, chodím do divadla, zkouším nové věci… Děsí mě pecky z citrusů a neumím běhat, ale v poslední době se o to pokouším!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..