Eliška Blažková — šéffotografka, PR paramedic — PrPom

Eliška Blažková — šéffotografka, PR paramedic

Hellooooo! Jsem Eliška Blažková, říká se mi Eliš a mám opravdu problém o sobě říct pár slov…

StudiumEliška Blažková — fotografka, maskérka poranění

Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu grafickou v Praze a v současné době studii Poradenství v odborném vzdělávání na ČZU. Nedá se zrovna říci, že bych se minula povoláním, protože zkušenosti ze střední školy využívám takřka denně a to nejen při práci.

Eliška Blažková — fotografka, maskérka poraněníZájmy

Je těžké rozlišit, co je můj koníček a co práce. Protože všechny práce, které dělám jsou zároveň mým koníčkem a hrozně mě baví. Práci v PrPomu miluju, stejně jako práci saunérky. Každá z těchto prací mi umožňuje věnovat se na různých bázích věcem, které mám ráda. Kvůli časovému vytížení jsem se jich ale musela, jako samostatných koníčků vzdát. Navíc má každé toto prostředí víc než jednu přidanou hodnotu. Díky PrPomu se můžu stále věnovat focení a zážitkovému lektorování a navíc si rozšiřovat obzory v první pomoci a lektorských dovednostech. Díky saunování se vlastně stále věnuji divadlu (což nepochopí, kdo to nezná… :D) a v poslední době vlastně i lektorování, protože vedu i kurzy saunování.
Jinak hrozně ráda tancuji, především swing… taky ráda plavu, bavím lidi, procházím se, píšu povídky, věnují se improvizaci, chodím do divadla… Děsí mě pecky z citrusů a neumím běhat!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..