Ing. Eva Skutilová ― office angel — PrPom

Ing. Eva Skutilová ― office angel

Jmenuji se Eva Skutilová a jako anděl strážím firmu spíš dnem než nocí, zachraňuju jí totiž od časberoucího papírování, naslouchám členům týmu a poznávám jejich radosti i strasti. Líbilo by se ti u nás pracovat? Koukni na tento odkaz a pak napiš právě mně.


Eva Skutilová – office angel

Pocházím z Podkrkonoší a když si spletete Trutnov s Turnovem, bohužel se u mě nesetkáte s pochopením. :) Studijní léta mám sice za sebou, ale učím se pořád a to mě baví.

Nejdřív jsem se vrhla na management cestovního ruchu, kde mi ta rozmanitost předmětů připadala jako skvělý základ všeobecného rozhledu. Po dokončení magistra jsem chtěla na studijní půdě ještě chvilku vydržet a strávila rok na univerzitě v italském Trentu. Tam se jen prohloubila láska k cestování, jídlu, lidem, kulturám a jazykům. Parli italiano?Eva Skutilová – office angel

Cesta do PrPom byla spíš souhrou náhod. Prošla jsem kurzem první pomoci v letních horách, odkud jsem odjížděla nadšená a o pár měsíců později jsem se rozhodla, že takovým projektům, které mají smysl, chci být blíž. A povedlo se!

Kromě PrPom se starám o provoz penzionu na rodné hroudě, energii vybíjím pod bezednými koši (čti [basketbal]), v létě provádím v Norsku a Toskánsku, cestuju, kde se dá, mám ráda (mimo jiné) asijskou kuchyni a nesnáším vedro, takže mé kroky míří zpravidla na sever, na hory nebo tam, kde neočekávám víc než 20°C.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..