Mgr. Gabriela Tóthová — mountain joy provider, šéflektorka — PrPom

Mgr. Gabriela Tóthová — mountain joy provider, šéflektorka

Zajímalo by vás, kde se v PrPomu berou kurzy s rozšířenou tematikou na první pomoc v horách? Tak za to můžu já… :-)

Pokud máte dotazy k zimním, letním nebo Ne!Lavinovým kurzům v horách dotazy, určitě mi napište nebo zavolejte!

 


Jsem v PrPomu garantem všech horských kurzů a neustále se snažím rozšiřovat výuku o kurzy či bloky zaměřené na bezpečnost, plánování, prevenci a případné řešení krizových situací v nedostupném terénu. A jak jinak než metodami zážitkové pedagogiky.

Miluju cestování, hory a sportovní aktivity, nemám ráda příliš dlouhou nečinnost. Spousta lidí si myslí, že už toho mám hodně procestovalého, ale to není zdaleka pravda, však na té naší „kouli“ je tolik krásných míst, že je ani nemám šanci vidět. Hory mám ráda v letním i zimním převleku. V zimě mi je zima jako každýmu jinýmu, ale to přece není důvod zůstat sedět doma na … gauči. :-) Ze sportovních aktivit hodně můžu cokoliv od akrojógy přes jízdu na koni, lukostřelbu, běhání v přírodě, dále pak vzdušný tanec, bojová umění a  v neposlední řadě lezení.

Neustále mě baví se vyvíjet, zlepšovat v tom, co mě baví a posouvat svoje hranice. Z hlediska instruktorských a lektorských zkušeností mám už za sebou nepočítaně akcí v zimě i v létě (od kurzu První pomoc v zimních horách po outdoorové adaptační kurzy a jiné). 

A další zajímavosti o mě? ;-) Kurz horské medicíny
Jsem členkou Společnosti horské medicíny. A v neposlední řadě i úspěšnou absolventkou Kurzu horské medicíny pro horolezce, který probíhá za podpory lékařských komisí UIAA, ICAR a ISMM.

A co se týká hor, trávím v nich času více než dost. Podařil se mi totiž zkombinovat koníček s prací a v horách trávím jako mezinárodní horská průvodkyně UIMLA spoustu času.

Gabča Tóthová - PrPom.cz