NALEZENO! PrPom hledá anděla – pracovní pozice office angel — PrPom

NALEZENO! PrPom hledá anděla – pracovní pozice office angel

Našli jsme office angel!

Nová Office angel nám spadla do kanceláře přímo z nebe! Vážně jsme nečekali, že se o naši pozici popere tolik andělic. Ne, že by tekla pravá krev (i tu bychom uměli zastavit), ale bylo vážně těžké, vybrat tu jednu jedinou. Všem moc děkujeme a třeba se u nás objeví další pozice, které byste mohli propůjčit křídla. :)

Každý člověk potřebuje anděla. Neúnavně strážícího bezpečí a štěstí dnem i nocí. Pečujícího a milujícího. A takového anděla potřebuje i náš tým :)

Kdo jsme a co děláme? Klikni sem!

Učíme první pomoc zážitkem čím dál více lidí. Potřebujeme se do toho ponořit a předat kancelář, sklad a projektové vedení. Nejlépe někomu, kdo se v tom skvěle vyzná a ukáže nám, jak to dělat efektivně i radostně. :) Proto hledáme nového člena týmu, jehož pracovní pozice se jmenuje office angel.

Tým PrPom

Jaká je práce v PrPom? Koho hledáme? Co tě čeká?

 • Máma týmu: Naslouchej našemu týmu a uč nás to dělat také. Poznej všechny jeho radosti i strasti. Staň se vynikajícím tlumočníkem mezi „vedením“ a lektory. Tohle žezlo ti předá Kačka.
 • Stvořitel: Spousta věcí, týkajících se tvé práce, čeká na vymyšlení a zavedení do praxe. Hodně si budeš rozhodovat o tom, co se má jak dělat a proč.
 • Chatbot: Nejen na obecném veřejném mailu a telefonu, nejen s klienty. Bude ti pomáhat Zuzka.
 • Ježíšek: Budeš celoročním Ježíškem, díky tobě budeme dostávat odměny :) Budeš prostředníkem mezi námi a vynikající účetní firmou Trivi.
 • Big boss: Budeš členem vedení. Rozhodovat o firmě budeme společně.
 • Máma vedení: I Ondřej s Michalem občas potřebují pár laskavých slov. Nebo pár (slovních) kopanců, aby se přestali hádat :)
 • Materialista: Naučíme tě postarat se o sklad. Budeš hlídat, aby v něm panovala hojnost a pořádek. Poradí ti Kačka, pomáhat ti bude Gabča.
 • Kuchař: Ne kafe, to u nás vaří Ondřej. Ale naučíme tě tajnou alchymii maskování poranění. Dozvíš se, co jsou medovka, příškvary, těsto, pasta, houbičky, kosti a další.
 • Krotitel odborů: Je to tak, máme u nás takové neformální odbory :) Naši lektoři jsou zapálení, chtějí učit první pomoc co nejlépe. A s touhle jejich skvělou energií je třeba umět pracovat.
 • Člověk moderní: V práci nám hodně pomáhají technologie. Naučíme tě s nimi a budeš to pak moci využít i mimo PrPom. Tajnými zaklínadly budou Google, Doodle, Pipedrive.
 • Člověk svobodný: Pracuj flexibilně, klidně na homeoffice. Sám/sama si vytvoř svou pracovní dobu. Uč nás, jak řídit firmu efektivně. Jsme svobodná firma a nemáme v plánu to měnit.
 • Člověk zelený: Zakládáme si na úspornosti, bereme ohledy na životní prostředí. Ne, opravdu netiskneme faktury. Nikdy. Cokoliv, co dovedeme, recyklujeme. Včetně lékárniček, jmenovek a tak dále.
 • HUBák: Tvoje kancelář bude na lukrativní adrese Impact HUBu v Praze. Poznáš inspirativní prostředí největšího a nejstaršího coworkingu v ČR. A bandu skvělých lidí :)
 • Zachránce: Potřebujeme nejen člověka, který nás zachrání před papírováním. Ale také člověka, který má zachraňování v krvi a bude naladěný na stejnou notu, jako zbytek týmu. My totiž bereme život vážně: učíme první pomoc zážitkem.

PrPom ODBORY - i výuka první pomoci zážitkem potřebuje péči o zaměstnance :)

Myslíme si, že to zabere 0,75 úvazku. Nejsme neziskovka, nehledáme dobrovolníky. A nejsme ani korporát. Jsme především social business. Chceme, aby tě práce bavila nejen kvůli obsahu a smyslu, ale i díky důstojnému ohodnocení.

Co máš o práci v PrPom ještě vědět?

Pořád jsme tě neodradili?

Vážně tě to ještě pořád zajímá? Tak to bude asi vážný. V tom případě nám prosím pošli motivační dopis, CV a případně nějakou podobenku. Pošli to prosím nejpozději do posledního říjnového večera Ondřejovi, Kačce a Michalovi.

Těšíme se!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..