Jakub Axman — sales rescuer — PrPom

Jakub Axman — sales rescuer

Jmenuji se Jakub Axman a spolu s dalšími skvělými kolegy z obchodního týmu se snažíme dostat kvalitní výuku první pomoci do firem ve všech koutech České republiky! Ještě jsme nebyli na vašem teambuildingu? Jsou vaše BOZP semináře každý rok stejně nudné? Neváhejte mě propojit s vaším vedoucím/ředitelem/personalistou a my už společně něco vymyslíme.


Já a první pomoc

Proč jsem přišel do PrPom? Protože zdravověda, první pomoc a vše okolo toho mě baví! Moje první zkušenost byla v 18 letech, kdy jsem celý natěšený z plnoletosti šel na ZZAčko, absolvoval dvou víkendový kurz ZZA u Červeného kříže. A viděno z dnešního pohledu to byl kurz dobrý, zábavný, přínosný. Tam mě zdravotéma chytlo. Odtud byla už krátká cesta na dlouhý, intenzivní kurz instruktora první pomoci. Následně jsem chvíli působil jako člen týmu kurzu ZZA Perla. A protože mi dává smysl šířit kvalitní výuku první pomoci, tak jsem šel v květnu 2019 na výběrko do PrPom a už si mě tu nechali :)

Práce

Miluji práci s lidmi. Když každý den potkávám nové lidi a mohu se od nich učit zajímavým věcem. (Co zajímavého mě naučíš ty? Každá drobnost, která mě posune, je skvělá. Napiš mi! :P ) Proto jsem v minulosti pracoval jako instruktor lezení na umělé stěně či v lanovém parku, dva roky jsem dělal tiskového mluvčího městu v samém srdci Česka uprostřed Žďárských vrchů nebo pracoval na obchodní pozici v soukromé finanční kanceláři. 

Jakub Axman — sales rescuer PrPomKoníčky

Mým největším koníčkem a motorem je dělaní radosti lidem kolem sebe. Možná i proto jsem ve 14 letech propadl dobrovolničení a ve 20 pak kouzlu skautingu. To mě drží a naplňuje (dobrovolnická práce i skauting) dodnes. Miluju aktivní trávení času – sport obecně, lezení na skalách, jízda na klidné i divoké vodě, chození po horách, objevování zapadlých koutů světa. Rád organizuji akce – besedy pro veřejnost, koncerty pro milovníky hudby nebo jen deskový večer pro kamarády. Cokoli. :) A jsem ve znamení ryby, takže voda je můj druhý domov – plavecký bazén, rybník, vana nebo teplé maďarské lázně. Prostě voda v jakékoli podobě.

P. S. Nejsem Kuba, ale Jakub. :)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..