Jana Drazdíková — lektorka — PrPom

Jana Drazdíková — lektorka

Ahoj, jmenuji se Jana Drazdíková, bydlím v malebném Posázaví, ale spoustu času trávím v Liberci, kde studuji na Technické univerzitě, obor Zdravotnický záchranář.

Studium

Už od malička jsem měla svérázné představy o své budoucí střední škole a povolání. Nejdříve jsem byla přesvědčená, že jednou budu floristka, o pár let později jsem se zase viděla jako účetní. Nakonec mě cesty zavedly na Gymnázium v Benešově u Prahy. Během studia se rapidně změnily mé představy. Začala mě fascinovat biologie, především lidské tělo a vše, co bylo spojené s první pomocí. V tomto duchu nyní pokračuji i na vysoké škole.

Jana Drazdíková — lektorka, maskérka poraněníZájmy

Abych pravdu řekla, zalíbení v první pomoci ke mně na gymnáziu nepřišlo čirou náhodou. Už od malička jsem členkou dobrovolných hasičů a stále mě to moc baví. Díky tomu jsem měla možnost absolvovat řadu výcviků a realistických cvičení, kde jsem získala představu, že co člověk nezažije na vlastní kůži, neumí. Právě proto mě velmi zlákalo…“Učíme první pomoc zážitkem“.

Nic se nemá přehánět…takže, když už mám toho všeho adrenalinu dost, ráda uteču někam do přírody. Buď jen tak pěšky, nebo třeba na kole. Také mám moc ráda všechny možné zimní sporty. Každopádně nic mě nedokáže postavit víc na nohy, než nějaký fajn strávený čas s přáteli nebo jen takové poflakování doma.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..