Kateřina Kabátová — office angel

Kateřina Kabátová - office angel - PrPom - školíme první pomoc zážitkem!Jsem dobrý anděl a princezna ze Šumavy. V týmu mám na starost spokojenost našich pracovníků a duševní rovnováhu vedení. Pokud máte zájem u nás začít pracovat, chci o tom vědět jako první!


Studuji na Fakultě ekonomické při ZČU v Plzni, spíše sázím na vzdělávání praxí (i proto mi to studium tak trvá). Po dvou letech v korporátě jsem si uvědomila, že tohle není svět pro mne a vydala se hledat jiný směr. Při psaní bakalářky jsem se bezhlavě zamilovala do sociálních inovací a nechci v tom přestat. Stejně to mám i s PrPomem, a proto se ze sebe snažím vždy vydat to nejlepší a s úsměvem (skoro vždy).

Jsem klasik, miluju klasickou literaturu, divadlo a černý kafe. Miluju Prahu a miluju Šumavu. Baví mne němčina a spoustu svého volného času věnuju Česko-německému fóru mládeže. Ráda spím pod širákem, hory jsou moje životní láska, stejně tak jako sněžnice a sjezdové lyžování. Plastovou láhev přede mnou do směsného odpadu opravdu nevyhazujte, o bylinkách a pečení sladkostí dokážu brebentit hodiny.

Guilty pleasure: burger s pořádným kusem masa

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.