Klára Palkosková — fotografka, maskérka poranění — PrPom

Klára Palkosková — fotografka, maskérka poranění

Oficiálně jsem sice Klára Palkosková, ale většina lidí mi beztak říká Klasa. Na kurzech na vás budu koukat Klára Palkosková — fotografka, maskérka poraněnípředevším skrz hledáček fotooaparátu – v PrPomu totiž pracuji jako fotografka. Snažím se o to, abych pro vás zakonzervovala všechny silné momenty skrz fotografie. Když je třeba, zvládnu namaskovat i nějaké to poranění – je libo masivní krvácení, nebo spíše puchýře?

Studium

Odmaturovala jsem na Hellichovce, kde jsem studovala obor Polygrafie. Odstátnicovala jsem na IVP ČZU, kde jsem vystudovala obor Poradenství v odborném vzdělávání. Dále pokračuji ve studiu Managementu vzdělávání na PedF UK a na FSV UK, kde studuji Žurnalistiku. Držte palce!

Klára Palkosková — fotografkaZájmy

Odmala mě to táhne k tvůrčí činnosti všeho druhu. Ráda kreslím, čtu, píšu, vyrábím, fotím, poslouchám a kochám se. Čeština a typografie jsou mé lásky – pracuji také jako korektorka. Mou další a velikou zálibou je cestování. Spoustu let závodně tancuji, konkrétně street dance, ale mám za sebou také protancovaných pár let v rytmu irských tanců. Občas zajdu na jógu, na badminton, na ryby… nebo na pivo. 😊 Také mě baví vařit, když mám pro koho. K tomu všemu trávím dost času se svými dvěma chlupatými parťáky – s borderákem Foxem a kříženkou Mufem. Ráda potkávám nové lidi a naslouchám jejich příběhům. Tak snad brzy na viděnou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..