Léto 2019: PrPom roste, hledáme posily do týmu! — PrPom

Léto 2019: PrPom roste, hledáme posily do týmu!

Tým PrPomPojď se stát lektorem první pomoci a nastup do jedné z nejlepších firem na trhu! PrPom neustále roste a proto hledáme další posily do našeho týmu v Praze i Brně. Jako kolegy budeš mít doktory, záchranáře, policistu, studenty medicíny a dalších zdravotnických oborů, sociální pedagožku nebo třeba geoložku. Že nestuduješ na doktora? Nevadí, jak vidíš, jsme rozmanití a do týmu rádi uvítáme kohokoli.

Pojď s námi navázat dlouhodobou spolupráci jako lektor první pomoci.

Koho do PrPom hledáme?

 • Lektory. Pokud už máš nějaké lektorské (nebo aspoň pedagogické) zkušenosti, bude to výhodou.
 • Zdravotníky i nezdravotníky. Máš zdravotnické vzdělání? To jsme rádi :) Nemáš? Nevadí, taky si s tím poradíme.
 • Fotografy. Umíš to se zrcadlovkou? Víš, co je to hloubka ostrosti? Super. My ti ukážeme, co to je hloubka zážitku. Těšíme se na tebe. :)
 • Nadšence. Jsi zapálený/á pro dobrou věc? Chceš dělat něco fakt užitečného? Pojď k nám!
 • Další užitečné informace:
  • Uvítáme, pokud už pracuješ na směnný provoz, kde si můžeš dopředu plánovat služby.
  • Budeme od Tebe téměř vždy potřebovat celý den – kurzy jsou většinou od rána do večera, ve všední dny i o víkendu. Sám si ale vybíráš, na které chceš jet, nikdy ti to nedáme příkazem.
  • Ideální je, pokud jsi z Prahy nebo blízkého okolí. Není to ale podmínkou, máme lektory i z Hradce Králové nebo z Mostu.

Co ti můžeme v PrPom nabídnout?

 • Dlouhodobou spolupráci — když už s někým spolupracujeme, chceme se dlouhodobě vzájemně obohacovat a rozvíjet.Tým PrPom
 • Smysl — naše práce má velký smysl, pomáhá zachraňovat lidské životy.
 • Peníze — jedná se o fajn přivýdělek k práci nebo ke škole.
 • Rozvoj, růst — náš tým si šlechtíme. Budeme rozvíjet tvé lektorské kompetence. Na začátku tvé lektorské kariéry budeš mít podporu v Trenérce nováčků Zuzce, která z tebe udělá perfektního lektora.
 • Pohodový tým — zakládáme si na tom, že se v PrPom všichni znají a jsme dobrá parta. Na nováčky jsme hodní, rozhodně nekoušeme. ;-)

Co je třeba udělat?

 1. Nejdůležitější je vyplnit TENTO RYCHLÝ FORMULÁŘ. Deadline pro vyplnění je 31. července 2019 pro pražskou pobočku. Má smysl vyplnit formulář i po tomto datu, ale znáte to — kdo dřív přijde, ten dřív mele :)
 2. Poté pošli CV na adresy: vedeni@prpom.cz.
 3. Osobní setkání s vybranými z vás plánujeme na 26. července v Brně a 12. srpna v Praze. V přihlášce si jen vyber, které datum ti vyhovuje více a pak si ho zarezervuj v kalendáři. A stejně tak si do kalendáře zapiš termín 23.–25. srpna, kdy máme celofiremní školení týmu (Brno i Praha dohromady). Pokud jsi z Prahy, ale chceš přijet na výběrko do Brna, počítej i s navazujícím víkendovým programem (viz níže).
 4. Počkej, až se Ti ozveme s dalšími informacemi.

Mýtus 56 — Kolem první pomoci se točí celý světJsi z Brna?

Dej nám vědět co nejdříve! Hledáme posily i do brněnské pobočky. Rádi tě v Brně uvidíme 26. července na výběrku, a pokud si plácneme, 27. a 28. července tě hned zaškolíme. Ozvi se eva@prpom.cz a zuzka@prpom.cz a my napíšeme zpět. Nestíháš to 26. července v Brně? Nevadí, přihlas se úplně stejně a třeba se uvidíme 12. srpna v Praze.

Co by tě ještě mohlo zajímat?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..