Mgr. Markéta Čonková ― joy provider & sales rescuer, fotografka, lektorka — PrPom

Mgr. Markéta Čonková ― joy provider & sales rescuer, fotografka, lektorka

Když si u nás objednáte firemní kurz, budu to možná právě já, která pro vás vybere tým. Budeme spolu řešit přihlášky účastníků, zajištění prostoru i několik maličkostí po kurzu. Čas od času si odskočím na kurz osobně. Nejčastěji v roli fotografa. Sice si moc nepokecáme, za to pro vás vytvořím akční vzpomínku na vaše prožitky. Když je potřeba, tak se se mnou setkáte i jako s lektorem první pomoci a to vás naučím vše, co je potřeba znát a hlavně umět. Budu vám neustále připomínat, jak důležitá je prevence a vlastní bezpečnost.


Sice nejsem zdravotník, ale jsem certifikovaný instruktor první pomoci a záleží mi na tom, aby lidé kolem mě uměli kvalitně poskytnout první pomoc. Jak je vidět, mé role v PrPomu jsou rozličné. Co mě na tom baví? Bude to právě ta různorodost, která mi dává šanci se zlepšovat na různých frontách. A bude to také manažerský tým, který za celým chodem stojí. Nic nám nedají zadarmo, ale výsledkem je kvalita.

Co dělám, když nepracuji pro PrPom? Markéta Čonková – joy provider, fotografka, lektorka

Pracuji pro někoho jiného :-) Ve zkratce se se mnou potkáte jako s lektorem DVPP, instruktorem adaptačních programů, garantem digitální gramotnosti, organizátorem vzdělávání pro školy a možná i jako s vyučujícím ICT. Má profesní kariéra je úzce propojena se vzděláváním. Snažím se aktivně posouvat české školství kupředu. Třeba i výukou první pomoci ve školkách a školách, proto jsem iniciovala a podílela jsem se na vytvoření žádosti o DVPP akreditaci pro PrPom. Věřím v sílu zážitkového vzdělávání, mj. jsem certifikovaný instruktor zážitkové pedagogiky.

A co mě baví?

Pro co žiji? Neskutečně miluji svého psa. Je to můj věrný parťák už přes devět let. Když je hezké počasí, tak jezdím po Šumavě na motorce. Také ráda podnikám výlety mým malým starým autem po České republice a objevuji její přírodní a kulturní rozmanitost. Poslední dobou se vracím ke sportu, jelikož moc pracuji a nerelaxuji. Takže badminton, kolo, brusle apod. Neustále se snažím učit se něco nového, hodně čtu, poslouchám podcasty a navštěvuji různé semináře. Baví mě rozkrývat neznámé. Možná proto jsem i nadšenec hry Geocaching.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..