Mgr. Markéta Čonková ― education aider & sales rescuer — PrPom

Mgr. Markéta Čonková ― education aider & sales rescuer

Když si u nás objednáte kurz pro vaše žáky nebo kolegy, budu to právě já, která vám pomůže vybrat kurz na míru vašim potřebám. Zároveň se v PrPom starám o kvalitní výuku z hlediska didaktiky našich kurzů, tak i z hlediska kvalitního obsahu. Na obsahu kurzů spolupracuji s Advisory board, což jsou naši šéflektoři, kteří jsou zdravotníci. Tvoříme tak skvěle sladěný tým. Když je potřeba, tak se se mnou setkáte i jako s lektorem první pomoci, fotografem, maskérem poranění nebo spolu zorganizujeme kurz. 


Sice nejsem zdravotník, ale jsem certifikovaný instruktor první pomoci a zážitkové pedagogiky a záleží mi na tom, aby lidé kolem mě uměli kvalitně poskytnout první pomoc. Jak je vidět, mé role v PrPomu jsou rozličné. Co mě na tom baví? Bude to právě ta různorodost, která mi dává šanci se zlepšovat na různých frontách. A bude to také manažerský tým, který za celým chodem stojí. Nic nám nedají zadarmo, ale výsledkem je kvalita.

Co dělám, když nepracuji pro PrPom? Markéta Čonková – joy provider, fotografka, lektorka

Pracuji pro někoho jiného :-) Ve zkratce se se mnou potkáte jako s lektorem DVPP, instruktorem adaptačních programů, garantem digitální gramotnosti, organizátorem vzdělávání pro školy a možná i jako s vyučujícím ICT. Má profesní kariéra je úzce propojena se vzděláváním.Jsem jedním z hodnotitelů ceny Global Teacher Prize v české republice, kterou organizuje Eduin. Snažím se aktivně posouvat české školství kupředu. Třeba i výukou první pomoci ve školkách a školách, proto jsem iniciovala a podílela jsem se na vytvoření žádosti o DVPP akreditaci pro PrPom. Věřím v sílu zážitkového vzdělávání a výuka první pomoci zážitkem mi dává smysl.

A co mě baví?

Pro co žiji? Neskutečně miluji svého psa. Je to můj věrný parťák už přes deset let. Když je hezké počasí, tak jezdím po Šumavě na motorce. Také ráda podnikám výlety po České republice a objevuji její přírodní a kulturní rozmanitost. Poslední dobou se vracím ke sportu, jelikož moc pracuji a nerelaxuji. Takže badminton, kolo, brusle apod. Neustále se snažím učit se něco nového, hodně čtu, poslouchám podcasty a navštěvuji různé semináře. Baví mě rozkrývat neznámé. Možná proto jsem i nadšenec hry Geocaching.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..