Michala Mydlářová – sales rescuer

Michala Mydlářová — sales rescuer

Jste neziskovka, škola nebo poskytujete sociální služby a poptáváte kurz přes poptávkový formulář? Budu to nejspíš já, kdo se Vám ozve. Pak spolu vymyslíme super akci přímo pro Vás. Pokud jste firma, vezme si vás do parády můj kolega Tomáš.

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte, pište, volejte. Jsem tu pro Vás.

 • volejte: +420 790 366 530
 • pište: michala.mydlarova@prpom.cz
 • společný mail pro všechny dotazy a objednávky v případě kurzů pro organizace: chci.kurz@prpom.cz 

Jmenuji se Michala Mydlářová a jsem zdravotní sestra, lektorka první pomoci, laktační poradkyně, poporodní dula a rozhodně, ne v poslední řadě, matka tří úžasných dětí a manželka skvělého muže. Mám veliké štěstí, že mohu dělat věci, které mě nejen baví, ale i hluboce naplňují. Věci, o kterých jsem přesvědčená, že mají smysl.

Mám ráda podzim, kaštany, staré věci, Toblerone, zkameněliny, betlémy, kamenné kruhy, ženské kruhy a kruhy v obilí. Srdeční záležitostí jsou pro mě výuka první pomoci, udržitelný rozvoj a Lékaři bez hranic.

4 thoughts on “Michala Mydlářová — sales rescuer

 • Dear Founder,

  As PwC Startup Collider team we’ve come across your solution. We must admit – we find it very attractive, with a lot of prospects and its’ profile matches our scope of interest.

  First of all – we would like to congratulate you on your brilliant idea! We aim to have only hi-quality startups whose profile matches the needs of PwC and our clients, therefore, considering the fact that we see a high potential in your solution, as well as you seem to evince the characteristics of a serious business partner, we would like to invite you to apply for the 3rd edition of PwC Startup Collider program.

  Startup Collider is another innovative initiative by PwC CEE to nurture and promote startups which want to engage with corporate customers in Central and Eastern Europe. Acceleration (or rather – scale-up) program is flexible. During 6 months of our cooperation, we validate your business model and work on a specific business case for our clients (remote collaboration is possible). Finally, we attend meetings with PwC’s clients. We treat startups as our partners.

  Side by side with startups, our highly qualified dedicated mentors will provide access to market and ensure that during the acceleration time your company operates ‚as usual‘.

  Our innovation model is simple – Validate, Refine, Sell Together. The participation in the acceleration program itself is free, we do not take any equity and we only share revenues in case we find a suitable client project for your solution (utilizing PwC global network of professionals).

  More information and application form can be found at startupcollider.pwc.com

  In order to apply, all you need to do is to fill in the short application form and attach your pitch deck in the PDF format.
  The call for applications is open until December 16th 2018 and the acceleration program itself starts in march 2019.

  In case you have any questions please let me know at anna.blaszczyk+startupcollider@pwc.com

 • Milá Markéto,
  moc děkujeme za poptávku. Zareagujeme moc rádi, i když je umístěna takto zvláštním způsobem v komentářích :) Příště se nebojte napsat přímo našemu obchodnímu týmu, budeme pak ještě rychlejší :)
  Více informací na http://www.prpom.cz/kontakt

 • Dobrý den,

  měli bychom zájem o uspořádání kurzu První pomoci pro středoškolské studenty naší školy Anoa a.s..
  Mohla bych od Vás obdržet bližší informace včetně ceny.
  Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..