Mgr. Ondřej Koudela, DiS. — idea provider

Dávám naší firmě ideový vítr do plachet. Nejčastěji svým kolegům nabízím vizi, směr, nápady. Pořád vymýšlím něco nového. Nevešli jste se do klasických kurzů, které nabízíme? Potřebujete něco, co tu ještě nebylo? Ozvěte se, bude mě to bavit!

  • volejte: +420 724 023 174
  • pište: ondrej.koudela@prpom.cz 
  • tweetujte: @Ondrej_PrPom

Studium:Ondřej a trestadlo

Vystudoval jsem sociologii na UK FSV a zdravotnického záchranáře na VOŠZ 5. května v Praze. Studoval jsem také (ale přestal jsem) medicínu na 2. LF UK a Civilní nouzovou připravenost na JČU.

Jak PrPom jako firma neustále roste a vyvíjí se, nezbývá mi než růst také. Dá se tedy říci, že celý můj život je jedno velké nekončící studium. Má práce mě neustále překvapuje tím, co všechno ještě neumím. Tyto nové výzvy přijímám s potěšením a za roli „věčného studenta“ jsem rád.

Práce:

Při studiu jsem pracoval jako plavčík či zdravotník na hokejových zápasech. Tři a půl roku jsem pracoval na anesteziologicko-resuscitačním oddělení ve FN Motol a jako lektor zážitkové pedagogiky u Jules a Jim, o. s. Jako externí lektor jsem působil ve sdružení Užitečný život či INEX-SDA. Jako externí lektor stále působím v Agentuře Signum (taková srdcovka, které se neumím vzdát, protože se mi s nimi příjemně pracuje). Vyučoval jsem také podnikatelské dovednosti v Attavena, o. p. s. v rámci projektu „Podnikám a vynikám“. Mám za sebou mnoho táborů a kurzů, ať už v roli zdravotníka, vedoucího, lektora nebo šéflektora. Absolvoval jsem úspěšně Zimní instruktorský kurz 2013.

Ondřej KoudelaKoníčky:

Fandím prekiontrii (komínolezectví) — jsem členem Svazu českých komínářů. Hrával jsem divadlo a vystupoval v muzikálu – dokud jsem nezjistil, že nemám talent :-) Jako malý kluk jsem miloval LEGO.

Trénuji aikido (od ledna 2013), miluji chození po horách s krosnou na zádech — v tom mi nezabrání žádné počasí ani roční období. Baví mě řídit auto — hlavně dlouhé trasy a velká auta, nejraději když prší nebo sněží a je mlha či noc.

Oblíbené jídlo: lazááááně a pivo

Můj oficiální životopis najdete zde.

Můj blog je zde.

Kontakt: ondrej.koudela@prpom.cz