Jak je na tom PrPom během pandemie COVID-19? — PrPom

Jak je na tom PrPom během pandemie COVID-19?

Ještě jsme se nezbláznili…

Možná vás napadlo, jak asi celá pandemie nového typu koronaviru dopadá na PrPom a náš tým. Upřímně, je to pro nás extrémně náročné. V podstatě z týdne na týden nám byly zrušeny všechny kurzy a uzavřeny veškeré finanční příjmy. Není to tak, že bychom byli „bez práce“, té je vždycky dost :) ale kurzy teď zkrátka dělat nemůžeme. A jak určitě víte, učit první pomoc online není možné, takže jsme na rozcestí a snažíme se přijít na to, jak se zachovat.

V PrPom ohledně pandemie viru SARS-CoV-2 a jím vyvolaného onemocnění COVID-19 řešíme dvě hlavní otázky:

I. Chceme pomáhat

Víme, co umíme, ale nevíme, co lidé kolem nás potřebují. Umíme dobře vysvětlovat věci a postupy. Jsme zdravotníci a umíme radit s nošením roušky, používáním rukavic a podobně. Nevíme ale, zda je o to zájem. Zatím zkoušíme tyto projekty:

  • Vyvracíme mýty o koronaviru.
  • Pomáháme firmě LMC v propagaci a šíření jejich aplikace dobro
    .cz, která se snaží koordinovat dobrovolníky po celé ČR (hlavně náš obchodní tým).
  • Připravili jsme informační rozcestník pro firmy, které i v době pandemie potřebují fungovat a například v halách pokračovat s výrobou.
  • Někteří členové PrPom jsou buď zdravotníci, nebo medici, takže buď už pomáhají, nebo brzy nastoupí do nemocnic a na další zdravotnická místa.
  • Další zase šijí roušky pro sebe a své blízké.
  • Je něco dalšího, co můžeme dělat? Napište nám to! Stačí přidat komentář dolů pod tento článek.

II. Potřebujeme pomoc

Je možné, že přijdeme o dva i více měsíců zakázek a naše příjmy se velmi omezí. Neradi bychom ale přerušili naši práci například s publikováním užitečných informací. Proto potřebujeme podporu! Jak nám můžete pomoci?

Doufáme, že pandemii nového typu koronaviru zvládáte dobře. Nezapomínejte si říkat o pomoc a také pomáhat druhým. A pokud se rozhodnete pomoci právě nám a podpořit PrPom v tom, co pro vás děláme, budeme moc rádi. Děkujeme!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..