Tým PrPom roste, hledáme lektory! 🚑 — PrPom

Tým PrPom roste, hledáme lektory! 🚑

Pojď k nám do PrPom a staň se lektorem první pomoci! Je načase vstát ze židle a vyrazit dělat něco užitečného. A je jedna užitečná věc, co umíme dělat opravdu dobře – učit první pomoc zážitkem! Jsme mladí, dynamičtí, neformální a prostě v pohodě. Nenech se dlouho přemlouvat a pojď mezi nás a zažij ten pocit ze smysluplné práce.

Jako kolegy budeš mít doktory, záchranáře, policisty, studenty medicíny a dalších zdravotnických i nezdravotnických oborů, sociální pedagožku nebo třeba geoložku. Jsme rozmanití a do týmu rádi uvítáme kohokoli, kdo s námi bude sdílet nejen naše hodnoty a nadšení učit první pomoc, ale i chuť rozvíjet sebe a pracovat na svých lektorských dovednostech a využívat principy zážitkové pedagogiky na maximum.

Tým
PrPomí tým

Koho do PrPom hledáme?

 • Lektory. Pokud už máš nějaké lektorské (nebo aspoň pedagogické) zkušenosti, bude to výhodou.
 • Mediky. Mnozí členové našeho týmu jsou medici a jsme za ně moc rádi! Je to skvělá příležitost, jak si při škole rozšířit své vědomosti a osvojit si schopnost kvalitně vzdělávat.
 • Zdravotníky i nezdravotníky. Máš-li zdravotnické vzdělání, máš skvělý základ. A pokud ho nemáš, bude to na tvé píli si základy poskytování laické první pomoci osvojit tak, abys je dokázal/a předat dál.
 • Nadšence. Jsi zapálený/á pro dobrou věc? Chceš dělat něco fakt užitečného? Pojď k nám!

Další užitečné informace:

 • Kurzy plánujeme dopředu, ale téměř vždy trvají celý cen – od rána do večera. Je výhodou, pokud pracuješ na směnný provoz nebo máš flexibilní pracovní dobu a je tak pro tebe jednodušší si čas, který lektořině věnuješ, plánovat. 
 • Kurzy organizujeme ve všední dny i o víkendu. Sám/sama si ale vybíráš, na které můžeš jet. Nutná je ale pravidelnost. 

Co ti můžeme v PrPom nabídnout?

 • Dlouhodobou spolupráci — když už s někým spolupracujeme, chceme se dlouhodobě vzájemně obohacovat a rozvíjet.
 • Smysl — naše práce má velký smysl, pomáhá zachraňovat lidské životy.
 • Peníze — jedná se o fajn přivýdělek k práci nebo ke škole. 153 Kč/h na DPP.
 • Rozvoj, růst — náš tým si šlechtíme. Budeme rozvíjet tvé lektorské kompetence.
 • Pohodový tým — zakládáme si na tom, že se v PrPom všichni znají a jsme dobrá parta.
 • Podporu — rádi naše lidi podporujeme ve tvorbě nových projektů, které i třeba jen vzdáleně souvisí s první pomocí nebo zážitkovou pedagogikou. Pokud máš nápad, pomůžeme ti sehnat lidi, které by to zajímalo a kteří ti pomůžou to rozjet.

Co je třeba udělat?

 1. Nejdůležitější je vyplnit TENTO RYCHLÝ FORMULÁŘ.
 2. Vymazli svoje CV na maximum a k tomu přihoď pár motivačních vět o sobě. Obojí nám pošli v jednom souboru PDF pojmenované: „9932_AC_[PRIJMENI]_[Jmeno].pdf
 3. Všechno to pošli na nabory@prpom.cz. Předmět mailu: 9932_AC_brezen_2022.
 4. Osobní setkání s vybranými z vás plánujeme na 11. srpna 2022 mezi 12-18 hodinou v Praze. Čas setkání upřesníme podle množství zájemců. V přihlášce vyber, který termín je pro tebe nejpřijatelnější. A stejně tak si do kalendáře zapiš termín 26. – 28. srpna, kdy proběhne víkendové zaškolení, které je pro tvůj start nutné.
 5. A potom nám dej chvilku času. Budeme se snažit tě, co nejdříve kontaktovat. Nemusíš se bát, odpovídáme opravdu každému.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..