Pojď se stát lektorem první pomoci a nastup do jedné z nejlepších firem na trhu! Je na čase se po dlouhé covidové pauze vrátit do práce a dělat to, co umíme – učit první pomoc zážitkem.

PrPom roste a proto hledáme další posily do našeho týmu. Jako kolegy budeš mít doktory, záchranáře, policistu, studenty medicíny a dalších zdravotnických oborů, sociální pedagožku nebo třeba geoložku. Jsme rozmanití a do týmu rádi uvítáme kohokoli, kdo s námi bude sdílet nejen naše hodnoty a nadšení učit první pomoc, ale i chuť rozvíjet sebe a pracovat na svých lektorských dovednostech.
Koho do PrPom hledáme?
- Lektory. Pokud už máš nějaké lektorské (nebo aspoň pedagogické) zkušenosti, bude to výhodou.
- Zdravotníky i nezdravotníky. Máš-li zdravotnické vzdělání, máš skvělý základ. A pokud ho nemáš, bude to na tvé píli si základy poskytování laické první pomoci osvojit tak, abys je dokázal/a předat dál.
- Nadšence. Jsi zapálený/á pro dobrou věc? Chceš dělat něco fakt užitečného? Pojď k nám!
Další užitečné informace:
- Kurzy plánujeme dopředu, ale téměř vždy trvají celý cen – od rána do večera. Je výhodou, pokud pracuješ na směnný provoz nebo máš flexibilní pracovní dobu a je tak pro tebe jednodušší si čas, který lektořině věnuješ, plánovat.
- Kurzy organizujeme ve všední dny i o víkendu. Sám/sama si ale vybíráš, na které můžeš jet. Nutná je ale pravidelnost.
Co ti můžeme v PrPom nabídnout?
- Dlouhodobou spolupráci — když už s někým spolupracujeme, chceme se dlouhodobě vzájemně obohacovat a rozvíjet.
- Smysl — naše práce má velký smysl, pomáhá zachraňovat lidské životy.
- Peníze — jedná se o fajn přivýdělek k práci nebo ke škole.
- Rozvoj, růst — náš tým si šlechtíme. Budeme rozvíjet tvé lektorské kompetence.
- Pohodový tým — zakládáme si na tom, že se v PrPom všichni znají a jsme dobrá parta.

Co je třeba udělat?
- Nejdůležitější je vyplnit TENTO RYCHLÝ FORMULÁŘ.
- Poté pošli CV a krátký motivační dopis na adresu: vedeni@prpom.cz.
- Osobní setkání s vybranými z vás – termín domluvíme individuálně.
- A potom počkej, až vyprší termín uzavření výběrka a my se ozveme s dalšími kroky.