PrPom spolupracuje s AEDline! Ke kvalitnímu kurzu kvalitní defibrilátor!

PrPom spolupracuje s AED Line! Ke kvalitnímu kurzu kvalitní defibrilátor!

Máme pro vás dobrou zprávu! Po důkladném zvážení jsme se domluvili na velmi úzké a výhradní spolupráci s firmou AED Line, která jako jediná dodává do České republiky defibrilátory od výrobce Defibtech. Protože se snažíme ke své práci přistupovat zodpovědně a celistvě, chceme pokrýt vaše potřeby ve všech oblastech první pomoci. Takže nyní vám kromě kurzů v nejvyšší kvalitě dodáme také nejlepší dostupné AED.

Proč právě AED od Defibtech?

 • Rozšířený kurz resuscitace s použitím AEDDefibtech je jediný výrobce automatizovaných externích defibrilátorů, který se soustředí pouze na vývoj těchto zařízení a ničemu dalšímu se nevěnuje. Nevyrábějí tedy ani pračky, ani sanitky, ani dětské kočárky. Veškerou svou energii a know-how věnují pouze vývoji AED.
 • Technické vlastnosti přístroje:
  • bezkonkurenční trvanlivost hlavní baterie (až 7 let), která podává výboje
  • oddělená 9V baterie určená na standby režim a selftesty (výměna stojí cca 20 Kč a zvládnete to sami)
  • vysoké parametry odolnosti (nejen standard krytí IP54, ale mnoho dalších, viz produktový list)
  • žádné zbytečné obaly, suché zipy, dvířka… přístroj jen vezmete a zapnete
  • snadné uvedení přístroje do výukového režimu (my vás s přístrojem samozřejmě naučíme, technické školení je v ceně přístroje, ale například nově příchozího zaměstnance už si budete moci zaučit sami)
 • Vynikající komunikace s českým dodavatelem, viz např. jejich nový profil na Facebooku (doporučujeme sledovat). Sami se nám ozvali a mají stejné cíle, tedy zejména zodpovědně dodávat služby v nejlepší kvalitě. Také jsme spokojení s kvalitou a dosažitelností jejich servisu. Lektory nejsou a být nechtějí, baví je obchod. Takže za ně první pomoc a používání přístroje učíme my. S radostí :)

Co to znamená pro vás?

Víme, že mnoho firem, zejména velké výrobní závody, nakupuje různé verze AED a vybavuje jimi své prostory. Je to velmi zodpovědný a moderní přístup k péči o zaměstnance a k CSR. Často však nedotáhnou tento nápad do konce a jejich personál není k použití přístroje dostatečně proškolen. Což může přinášet potíže:

 • AED - automatizovaný externí defibrilátor - podání výboje - PrPomzaměstnanci neumí rozpoznat zástavu oběhu (což znamená, že neumí rozpoznat, kdy mají automatizovaný externí defibrilátor použít)
 • zaměstnanci netuší, že je v areálu umístěn AED
 • zaměstnanci nevědí, na koho se obrátit, když potřebují defibrilátor použít

V případě, že vaši lidé mají za sebou kurz od PrPom, tyto problémy se jich většinou netýkají. Jsou si vědomi toho, kde je přístroj umístěn a umí jej ovládat. Navíc, učí se na trenažéru, který je totožný s „ostrým“ přístrojem, který mají umístěný na pracovišti.

Ideální postup při pořízení automatického externího defibrilátoru (AED)

 1. Nejednejte na vlastní pěst, konzultujte nákup a umístění AED s odborníkem. Proveďte analýzu a vytipujte nejvhodnější umístění přístrojů v areálu či na pracovišti. Zvažte časy, za jak dlouho se přístroj dostane třeba z recepce do výrobní haly, kdo jej tam vlastně donese, zda jej bude následně umět použít…
 2. Až poté poptávejte a nakupujte samotné defibrilátory. To už budete vědět, kolik jich vlastně potřebujete a jaké k nim chcete příslušenství (boxy, držáky, dětské elektrody…).
 3. Zajistěte proškolení všech osob, které by mohly s přístrojem přijít do styku. Hodinová předváděcí přednáška rozhodně nebude stačit. Je třeba naučit se základy první pomoci, což nejde jinak než zážitkem.

Vyberte si defibrilátor podle svého gusta!

Na trhu je celá řada firem, které vyrábějí, nebo do ČR dodávají AED. Rozhodně doporučujeme poptat více defibrilátorů a pořídit si ten, který vám nejlépe sedne. Neřiďte se jen podle ceny. Jde o možnou záchranu lidského života, vybírejte proto především podle kvality.

Přejeme mnoho štěstí při výběru, nákupu, školení i při samotné záchraně lidského života!

NEBOJ se pomoci! Resuscitace s použitím AED - PrPom

Co by Vás ještě mohlo zajímat?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..