Tomáš Florian — sales rescuer

V případě, že si vyberete kvalitní kurz první pomoci, je velmi pravděpodobné, že první kontakt s PrPom bude právě se mnou. Jsem tu, abych pomáhal firmám nakupovat takové kurzy první pomoci, jaké opravdu potřebují. Na míru, přesně podle jejich potřeb. Snažím se, abyste na výuku první pomoci vynakládali prostředky efektivně a nevyhazovali je oknem. Těším se na Vás i na to, co pro Vás společně vymyslíme! ?


Studium:

Studuji již 3. rokem na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v magisterském oboru všeobecné lékařství. Pomineme-li akademickou půdu, tak další mé vzdělání se skrývá ve skautských, zdravotnických kurzech a v samovzdělávání.

Práce:

V kolektivu PrPom jsem od dubna 2016 na pozici Sales Rescuer. Jak název pozice napovídá, mám na starosti společně s kolegyní prodej veškerých kurzů první pomoci. Především se zaměřuji na firemní poptávky, což ale neznamená, že nejsem schopen vymyslet nejlepší variantu pro každého. Neváhejte se mi ozvat a otestujte mne sami!

Koníčky:

Jelikož nemám moc rád čas, kdy se nic neděje. Snažím se čas zaplnit na 100%. Proto kromě studia vysoké školy pracuji dále ve společnostech AmerSports s. r. o., PowerButton s. r. o., dále jako odborný referent pro vzdělávání na Kolínsku a jelikož výše zmíněné aktivity stále nejsou schopné zaplnit všechen čas, věnuji se vedení oddílu vodních skautů v Kolíně, cyklistice, vodní turistice, pěší turistice a modelářství. Práce mne prostě baví a inspiruje!

 

Napsat komentář