Tomáš Florian — sales rescuer — PrPom

Tomáš Florian — sales rescuer

V případě, že si vyberete kvalitní kurz první pomoci, je velmi pravděpodobné, že první kontakt s PrPom bude právě se mnou. Jsem tu, abych pomáhal firmám nakupovat takové kurzy první pomoci, jaké opravdu potřebují! Na míru, přesně podle jejich potřeb. Snažím se, abyste na výuku první pomoci vynakládali prostředky efektivně a nevyhazovali je oknem. Těším se na Vás i na to, co pro Vás společně vymyslíme!


Studium:

Studuji již 5. rokem na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v magisterském oboru Všeobecné lékařství. Pomineme-li akademickou půdu, tak další mé vzdělání se skrývá ve skautských, zdravotnických kurzech a internetových seminářích. :)

Práce:

V kolektivu PrPom jsem od dubna 2016 jako Sales Rescuer. Mým hlavním úkolem je společně s kolegyní řešení výběru nejlepšího a nejpřínosnějšího zážitkového kurzu první pomoci. Mám na starost především firemní poptávky, ale velmi rád pomohu a poradím každému, kdo se na mne obrátí. Tak neváhejte a pojďme si popovídat o našich kvalitních zážitkových kurzech! Těším se na náš společný kontakt! :)

Koníčky:

Mými hlavními koníčky jsou sporty všeho druhu od zimních až po extrémní. K těm nejhlavnějším patří sjíždění divoké vody, cyklistika, skialpinismus, „běžkaření“, běhání a mnoho dalších. Pokud zrovna nesportuji, tak je to proto, že se věnuji dětem ve svém skautském oddíle, kde již od svých čtrnácti let funguji jako vedoucí, ale nyní se již snažím pomoci mladším vedoucím, aby se také naučili vést děti. Kromě výše vypsaných činností mne dále baví zjišťovat, jak věci fungují a právě z těchto důvodů pracuji ve společnosti AmerSports s. r. o.. Práce mne prostě baví a inspiruje, ale sporty mi dokáží dobít energii! :)

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..