Veronika Vimmrová — lektorka první pomoci, maskérka poranění

Starám se hlavně o to, aby v týmu vládla pohoda. A držím kluky ve vedení nad vodou, aby se z té práce nezbláznili :) Obraťte se na mě především pokud chcete v PrPom také pracovat.

  • volejte: +420 723 859 506
  • pište: veronika.vimmrova@prpom.cz 

Studium

vvp„Čím chceš být, až budeš velká?“, ptali se mě všichni dospěláci. A já odpovídala různě. Ale krátce poté, co jsem zjistila, že asi nebudu princeznou ani kosmonautem, začala jsem chtít být paní doktorkou a to mě už nepřešlo. V současné době tedy studuji Všeobecné lékařství na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Práce

K první pomoci jsem se dostala v průběhu střední školy, kdy jsem se dozvěděla o možnosti si udělat zdravotnický kurz. Natolik mě to uchvátilo, že jsem tomu začala věnovat velkou část svého volného času. Postupně se ze zábavy stala i práce a začala jsem dělat zdravotnici na různých sportovních a kulturních akcích a na dětských táborech. Ale protože mi to pořád nebylo dost a protože se mi vždycky líbilo být celá od barev, rozhodla jsem se naučit se maskovat a začala jsem první pomoc i učit.

Koníčky

vvKromě první pomoci miluji cestování (což občas chodí ruku v ruce). Nejradši cestuji jen tak s batohem na zádech a moc nezáleží, jestli je to po krásných horách Ukrajiny, po národních parcích v Norsku, po rozlehlých buších v Keni nebo jen po naší malé kotlince. Každá cesta je vždy něčím úžasná a neopakovatelná.

Každé léto během svého dětství jsem strávila na dětském táboře, a protože odtud mám nejlepší zážitky a spoustu kamarádů, pokračuji v tom dodnes. Je to jedinečná příležitost, jak skloubit zábavu, přírodu, cestování s batohem, kamarády a neopakovatelnou dětskou radost.

Nejoblíbenější jídlo

Lasagne :-)