Mgr. Zuzana Kučerová ― PR paramedic, sales rescuer, šéflektorka

Mgr. Zuzana Kučerová ― PR paramedic, sales rescuer, šéflektorka

PR, to je moje! Jmenuji se Zuzana Kučerová a komunikuji za celou firmu. Starám se taky o facebooky, twittery, prostě ty internety. Pokud o nás chcete psát, nebo točit reportáž, jsem tu pro Vás! A to není vše. Je možné, že se setkáme i při řešení kurzu pro vás přímo na míru. :)


Co v PrPom dělám:

V PrPom jsem začínala v květnu 2016 jako lektorka a maskérka poranění. A pak už to se mnou šlo do kopce – od začátku roku 2017 ve firmě působím především jako PR paramedic. A co si pod pojmem PR paramedic představit? Zajišťuji viditelnost firmy v hlubokých vodách celého Internetu. :) Na konci roku 2018 jsem ještě dostala na starost obchoďačinu ve východních Čechách.

A jelikož jezdím i na mnoho kurzů, výuku mám v malíku. Pokud k nám do firmy nastoupíš jako nováček, budeme spolu hodně v kontaktu. Ukážu Ti, jak to u nás funguje, naučím Tě, jak u nás správně učit první pomoc a budu tady kdykoli budeš potřebovat. ;)

Studium:

Na univerzitě v Hradci Králové jsem vystudovala bakalářský obor Sociální pedagogika se zaměřením na etopedii. V roce 2019 jsem absolvovala i navazující magisterský obor Sociální pedagogika. Můj přínos pro výuku je tedy především v oblasti zážitkové pedagogiky a metodiky.

Absolvovala jsem kurzy: Zdravotník zotavovacích akcí (dokonce 2×), Basic Life Support s využitím AED a stala jsem se tak jedním z First Responderů v našem kraji.

Koníčky:Zuzana Kučerová – PR paramedic, lektorka první pomoci, maskérka poranění

Mám dvě želvy. Jedna je mi společníkem už 15 let. Druhou jsme si pořídili jako miminko k Vánocům 2017. Jsou to dvě stvoření, které mám strašně moc ráda.
Jo, a mám jednu úchylku – během svého pobytu na Erasmu v Litvě jsem začala sbírat výtisky Malého prince v různých světových jazycích. Už to o mně všichni vědí, tak občas nějaký zajímavý exemplář dostanu. Mimo jiné mám Malého prince například z Jižní Koreje, Nikaragui či Mexika. Celkem už to je více, jak 90 výtisků.

Můj oficiální životopis najdete zde.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..