Bc. Zuzana Kučerová – PR paramedic, šéflektorka, maskérka poranění

Bc. Zuzana Kučerová – PR paramedic, šéflektorka, maskérka poranění

PR, to je moje! Komunikuji za celou firmu, starám se taky o facebooky, twittery, prostě ty internety. Pokud o nás chcete psát, nebo točit reportáž (a já samozřejmě vím, že chcete), jsem tu pro Vás!


Co v PrPom dělám:

V PrPom jsem od května 2016 jako lektorka a maskérka poranění. A pak už to se mnou šlo do kopce – od začátku roku 2017 ale ve firmě působím především jako PR paramedic. A co si pod pojmem PR paramedic představit? Zajišťuji viditelnost firmy v hlubokých vodách celého Internetu. :) Na konci roku 2018 jsem ještě dostala na starost obchoďačinu ve východních Čechách.

Studium:

Na univerzitě v Hradci Králové jsem vystudovala obor Sociální pedagogika se zaměřením na etopedii. Nyní obor Sociální pedagogika studuji jako navazující magisterský. Za zájmy studentů bojuji jako místopředsedkyně Akademického senátu Univerzity Hradec Králové za Studentkou komoru.

Absolvovala jsem kurzy: Zdravotník zotavovacích akcí, Basic Life Support s využitím AED a stala jsem se tak jedním z First Responderů v našem kraji.

Koníčky:Zuzana Kučerová – PR paramedic, lektorka první pomoci, maskérka poranění

Ve volném čase, kterého je ale stále méně, si ráda zajdu na procházku a ulovím u toho nějakou tu kešku.
Jo, a mám jednu úchylku – během svého pobytu na Erasmu v Litvě jsem začala sbírat výtisky Malého prince v různých světových jazycích. Už to o mně všichni vědí, tak občas nějaký zajímavý exemplář dostanu. Mimo jiné mám Malého prince například z Jižní Koreje, Nikaragui či Mexika.
Můj oficiální životopis najdete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..