DVACÁTÝ PŘÍBĚH: OTRAVA ALKOHOLEM — PrPom

DVACÁTÝ PŘÍBĚH: OTRAVA ALKOHOLEM

Prázdniny byly v plném proudu a POPP_020_otravaalkoholemv2my jsme se s kamarády chystali na ,,párty roku“. Pořádala se v Citově. Akce pro 3000 lidí. Jako klasicky, sraz jsme si dali na vlakovém nádraží, kde nám jel ve 20:10 vlak do Brodku. Odtud se šlo do vedlejší vesnice pěšky. Bylo to celkem daleko. Jelikož nás šlo vždy hodně a taky díky tomu, že se všichni posilnili alkoholem na cestu, uteklo nám to rychle.

Byli jsme kousek od vesnice a už z dálky jsme slyšeli hrát hudbu. Natěšení jsme vešli do areálu Citov párty. Bylo tam spoustu lidí a hudba hrála tak hlasitě, že jsme neslyšeli vlastního slova. Jak to tak na party bývá, každý se rozdělí a jde si svou cestou. Přišlo nás tam 10 a nakonec jsem zůstala s kámoškou sama. Šly jsme tančit a bavit se. Najednou se mi ztratila i ona s kámošem. Mě to bylo v celku jedno, vždyť na akci si vždy někoho najdeš.

Asi po hodině přiletěl kamarád a s vyděšeným obličejem. Řekl mi, že vzadu leží Lucka a nemůže ji probudit. Nechápavě jsem na něj koukala a po chvilce běžela za Luckou. Když jsem tam přišla, bylo tam už pár zvědavců, kteří nad ní stáli a koukali. Přiběhla jsem k ní a snažila jsem se jí probudit. Něco zamumlala, pootevřela oči a zase usnula. Nějaký idiot donesl kýbl s ledovou vodou a chrstl to na ni. (Mýtus 11 – Omdlel. Polijte ho studenou vodou, ať se probere!) To ji sice probudilo, ale začala se klepat jako osika. Promodrávaly jí rty a bylo jí špatně. Začali jsem jí zahřívat svými mikinami. Báli jsem se, aby z toho nedostala zápal plic. Najednou 0117_ZZA_Jabok (174)začala zvracet a znovu usínat. To jsme dostali ještě větší strach, že se udusí zvratky.

Dali jsme ji do stabilizované polohy. A co teď?! Jelikož ji nebylo 18 a bylo na ni vidět, že toho hodně popila, nechtěli jsme volat záchranku. Nakonec nám nic jiného nezbývalo. Po zavolání tady byla záchranka asi do 10 minut a dali ji nějakou kapačku. Okamžitě ji převezli do nemocnice. Chtěla jsem jet s ní, ale nemohla jsem. Všichni kamarádi utekli před příjezdem záchranky, protože byli opití a nebylo jim 18.

V nemocnici si Lucku nechali 2 dny. Byla to otrava alkoholem a byla podchlazená. Její rodiče byli ten večer hrozně vyděšení z telefonátu od policie, že výprask dostala až po návratu domů z nemocnice. Měli jsme jít na další akci, ale Lucka měla měsíc zaracha. Udělaly jsme si popcorn a celý ten večer jsme koukaly na horory. Nakonec to taky nebylo špatný a ani ten alkohol jsme k zábavě nepotřebovaly.

(Autor: Veronika D.)

 

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..