Školíme zážitkovou první pomoc v E.ON a baví nás to! — PrPom

Školíme zážitkovou první pomoc v E.ON a baví nás to!

E.ON si u nás objednali zážitkový kurz První pomoc pro firmy. Dokonce jsme pro ně na míru šili modelové situace. Bylo to super!Už ani neumím spočítat, kolik kurzů jsme dělali pro energetického giganta E.ON. Je jich opravdu hodně. Rozhodli jsme se, že pro vás dáme dohromady zpětnou vazbu ze všech kurzů pro E.ON napříč rokem 2016. Velice děkujeme za spolupráci! Bavilo nás to a také jsme se hodně naučili. Těšíme se na další kurzy v roce 2017!

Ahoj, bylo to celé super, navzdory délce školení čas uběhl rychle vzhledem k náplni školení, perfektní byly nenadálé situace, které lektoři vytvářeli nečekaně a přitom velmi realisticky (omdlení, poranění). Takové školení by měli absolvovat všichni!

Byla to pro mě první výuka tohoto stylu, byla jsem na ni „zvědavá“ :-) a předčila moje očekávání — v tom pozitivním smyslu slova. Všechny části mi zcela vyhovovaly, připadaly mi logicky návazné, ani na chvilku neopadala moje pozornost, vše bylo zajímavé. Mohu jen doporučit další pokračování.

Z kurzu si odnáším to, že musím zvážit v každé situaci, zda to neohrožuje můj život a pak teprve můžu pomáhat někomu dál. A také, že na krev cizího člověka nebudu šahat bez rukavic.

Díky kurzu jsem si jistý, že bych při autonehodě nebo jiné podobné situaci byl schopný vyhodnotit situaci a alespoň se snažit zachovat co nejlépe a zraněným pomoci. Do této doby jsem měl zkušenost s první pomocí téměř nulovou, dnes mám alespoň základní přehled.

Z kurzu si odnáším jedinečnou příležitost cvičně vyzkoušet si autentickou situaci první pomoci — veliký rozdíl oproti teoretickému školení. Zážitek příjemné, Vámi vytvořené, atmosféry a Vaší profesionality. Příjemné prostředí.

Z kurzu jsem si odnesla hodně praktických rad, které jsem obratem aplikovala do svého běžného života, což beru jako vysoce přínosné.

Všem vřele doporučuji, tuto výuku považuji za skvělý zážitek,který ve mně zanechal silný dojem. Ač doufám, že to nebudu nikdy potřebovat, věřím, že bych si poradila. Díky!

Pokračovací kurz pro E.ON, 2. května 2017, Jenišov u Lipna (Ilona Kadlecová, Rozvoj trhu a společnosti): odstavec níže

Nás kurz první pomoci jsme absolvovali na začátku května v Jenišově u Lipna. K výbornému zážitku přispělo slunečné počasí a krásné prostředí, které u Lipna je. Tímto děkujeme lektorům, že jsou ochotni přijet skoro kamkoliv! I když se jednalo o pokračovací kurz šitý nám přímo na míru (na základním kurzu jsme byli loni), oceňujeme, že jsme si mohli zopakovat ty nejnutnější základy. Nejlepší na kurzu je, že se naučíte a částečně si i osvojíte životně důležité věci zábavnou formou a díky tomu si je i lépe zapamatujete. Další velkou přidanou hodnotu této akce spatřujeme v tom, že můžete prožít společné chvíle se svými kolegy mimo prostředí kanceláře a tím je i lépe poznat a upevnit vztahy.

Tak to vidíte. Co odstavec, to jiný názor. Ale zdá se, že zaměstnanci E.ONu vědí, proč si od nás objednávají další a další školení. Máme z toho radost a těšíme se na další spolupráci!
Fotky z kurzů, kde si můžete snadno vyhledat alba s E.ONem, najdete zde.

Obsah autolékárničky u dopravní nehody nemusí stačit — NEBOJ se pomoci! — PrPom

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..