Spolupracujeme — PrPom
30. 10. 2013

Spolupracujeme

Bez našich partnerů bychom vám nemohli nabídnout to nejlepší. Vážíme si jich a děkujeme!

AED Line CZ, s. r. o. – kvalitní defibrilátory

Jsme hrdými partnery AED Line. Díky tomu si můžete přímo u nás objednat svůj defibrilátor včetně přidružených služeb.

Více informací ZDE.

O AED Line: Hlavním motem je osvěta ve smyslu použití AED defibrilátorů. Zaměřujeme se na prodej a servis automatických externích defibrilátorů vč. možnosti zapůjčení AED, pronájmu AED, nabídku příslušenství jako je např: asistent nepřímé srdeční masáže pro správné kpr, pořádání odborných školení a kurzů na téma resuscitace.

Mise HERo — spolupráce zážitkem s PrPom — logoMise HERo – mistři v oboru gamifikace

Gamifikace je, jednoduše řečeno, „vnášení herních principů do neherního prostředí“. My v PrPom si myslíme, že celý život je tak trochu hra. A vnášení herních prvků do pracovního prostředí (jako to děláme my z pomocí zážitkové pedagogiky) je skvělá věc. Zvyšuje angažovanost, motivaci, výkon a pocit štěstí. Proto hrdě a nadšeně spolupracujeme se skvělým týmem Mise HERo a připravujeme společné kurzy :)

Futurento – připravte se na apokalypsu!

Do Prahy přijde apokalypsa, pojďte se na ni připravit! Futurento, nevšední zábavní park se skvělou dostupností v Praze. Týmová spolupráce, edukativní prvky, to nejlepší ze všech světových her a nejnovější technologie. 4 frakce – 4 role – 1 tým -1 poslání. Hra o budoucnost začíná!

KNO Česko

KNO Česko - PrPom

Máme to potěšení spolupracovat s velmi kvalitní vzdělávací firmou, která již mnoha firmám pomohla získat řadu dovedností pro jejich týmy. Mimo jiné spoolečně organizujeme ukázkové dopolední programy, kde zástupce firem seznamujeme se zážitkovou výukou první pomoci.

Klub pevného zdraví VZP

Pokud jste pojištěni u Všeobecné zdravotní pojišťovny, máte 15% slevu na všechny naše kurzy pro veřejnost, a to vč. kurzů speciálních. Do pole SLEVA stačí vyplnit kód: 9951. Pojďte zmírnit následky úrazů nebo nehod tím, že se u nás naučíte první pomoc zážitkem.