Teambuilding - Základy první pomoci – DfK Group a.s. — PrPom

Teambuilding – Základy první pomoci – DfK Group a.s.

Na jaře 2022 jsme zavítali do Českých Budějovic, kde nás čekala skvělá parta z DfK Group a.s. Naším úkolem bylo nejen naučit ZÁKLADY PRVNÍ POMOCI, ale také doručit kurz jako teambuilding aktivitu. Povedlo se nám to?

Kurz jsme společně připravovali několik měsíců dopředu. Ladili jsme program, vybírali konkrétní modelové situace, připravili vše potřebné, aby se účastníci jen přihlásili a poté si užili kurz. Víme, kolik starostí organizace takové akce může přinést, a tak klientům poskytujeme maximální péči a pomáháme s organizací.

A co na to říká samotné DfK Group a.s.

Chtěli jsme spojit teambuilding s něčím užitečným. Po kurzu si všímám vstřícnější komunikace mezi kolegy. Organizace celého školení proběhlo naprosto v klidu. Stačilo zajistit prostory, lektoři si vše ostatní připravili sami. Celý kurz byl velmi profesionálně připravený, přitom panovala velmi uvolněná atmosféra.

Petra Košinová, personalista | DfK Group a.s.

Součástí kurzu jsou především praktické nácviky první pomoci. Účastníci se naučili zastavovat masivní krvácení, vyšetřit člověka v bezvědomí nebo použít správně izotermickou fólii.

Na závěr dne si účastníci zahráli za zraněné, zachránce a hodnotící a společně s lektory prožili 3 modelové situace. A i když byly modelové, zdály se hodně reálné. Přesvědčte se sami na ukázkové fotografie přímo z kurzu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..