Ukázka první pomoci — PRIMAGAS s.r.o. — PrPom

Ukázka první pomoci — PRIMAGAS s.r.o.

Ukázka první pomoci - PRIMAGAS s.r.o.Koncem června jsme se vydali do Vyšehořovic proškolit zaměstnance firmy PRIMAGAS s. r. o., kteří pracují v oblasti energie LPG. V tento den se ale setkali s něčím novým – tekla krev, resuscitovalo se, běhalo kolem nabouraného auta a hlavně si všichni odnesli spousty zážitků. Absolvovali s námi totiž zážitkový kurz Ukázka první pomoci, která byla zakončena nasimulovanou autonehodou. A co o nás napsali?

,‚V horkém červnovém odpoledni náš tým Primagasu prošel školením První pomoci od PrPom. 5 hodin školení uběhlo jako nic a nikdo z nás nepociťoval žádnou únavu, protože celá akce byla tak strhující a zajímavá, že jsme na vysokou teplotu zapomněli.

Celý kurz byl veden v pohodovém, přátelském stylu, žádné prodlevy, žádná nuda. Veškeré informace byly podány zajímavou formou a praktické ukázky a vyzkoušení si všech úkonů na vlastní kůži bude zárukou toho, že v budoucnu budeme schopni podat první pomoc bez zaváhání. Všichni lektoři byli nejenom přátelští, ale přirození a edukovaní a vtipní. Celou akci jsme si ohromně užili a všichni zaměstnanci ji hodnotili více, než kladně. Moc děkujeme za super zážitek a rozhodně doporučujeme! Tým Primagas.“

My děkujeme za tolik chvály a budeme se těšit zase na viděnou na příštím kurzu :-)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..