Co nového v PrPom.cz? Bojujeme za smysluplné Vánoce! — PrPom

Co nového v PrPom.cz? Bojujeme za smysluplné Vánoce!

Přinášíme Vám novinky z PrPom.cz a několik vánočních tipů, které by Vás mohly zaujmout – a samozřejmě potěšit pod stromečkem Vaše nejbližší.

Pokud jste tyto novinky nedostali e-mailem, pak stačí ve sloupci vpravo vyplnit kontaktní údaje. Pak už Vám nic podstatného neunikne.

Co bylo?

Poté, co jsme si v srpnu trochu odfoukli a uspořádali zatím největší školení lektorů, vrhli jsme se na nový školní rok s nebývalou vervou. Máme na kontě 10 promoakcí, 3 kurzy Zdravotník zotavovacích akcí, několik nových velkých klientů (Esselte, KNO Česko, Schneider Electric), několik dalších kurzů… Video z jednoho z nich najdete zde:

Kromě toho jsme zahájili několik nových projektů, například modulový systém výuky, který zvyšuje kvalitu vzdělávání a zjednodušuje přípravu kurzů na míru jak pro klienta, tak pro nás.

Smysluplné Vánoce!

Ken Braveman přeje veselé VánoceBlíží se Vánoce a my stejně jako loni vyhlašujeme válku nesmyslům pod stromečkem. Chceme, aby vánoční dárky byly přínosem pro toho, kdo je dostává, a leckdy i pro jeho okolí.

Nabízíme vám proto několik možností, jak získat pod stromeček dárek kvalitní, užitečný a přitom krásný!

Celá naše vánoční nabídka je zde: www.prpom.cz/vanoce/

Chytrá autolékárnička – malý praktický dárek pro řidiče

Chcete chytrý vánoční dárek? Chcete Chytrou autolékárničku od PrPom.cz!Většině autolékárniček bude v dohledné době procházet platnost. Zkontrolovali jste si tu vaší? Pokud ne, určitě to udělejte. A s námi můžete nepoužitelný brak nahradit kvalitním materiálem. Hezký tip na dárek najdete zde.

Poukázka na zážitkový kurz první pomoci – dárek, který umí zachránit život

Chcete věnovat svým nejbližším dárek, který může někomu zachránit život? A ještě k tomu nevšední zážitek, na který budou dlouho v dobrém vzpomínat? Věnujte jim poukázku na kurz první pomoci.


Co bude?

Outdoorový zážitkový kurz První pomoc v zimních horách 2015 - PrPom.cz - letákNa příští rok toho chystáme spoustu, největším lákadlem je bezpochyby únorový zážitkový kurz První pomoc v zimních horách. Kromě toho jsme pro vás na únor připravili několik jednodenních zážitkovek. Na březen jsme chystáme dalšího zážitkového zdravotníka zotavovacích akcí.

Všechny chystané kurzy najdete zde.

Závěrem

Na naše kurzy upozorňuje Ministerstvo zdravého rozumu. Takže pozor na nás!

Ministerstvo zdravého rozumu - zážitkové kurzy první pomoci - PrPom.cz

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..