Základy první pomoci pro ČSOB, a. s. — PrPom

Základy první pomoci pro ČSOB, a. s.

I zaměstnanci banky chtějí umět první pomoc. A proto jsme se vydali do Starých Splavů, kde jsme zpříjemnili teambuildingovou akci celodenním zážitkovým kurzem první pomoci. Kurz byl dokonce dvojjazyčný a část účastníků se školila v angličtině. Jejich klienti se tedy při návštěvě bankovní pobočky nemusí bát o své zdraví.

Všichni v týmu doufáme, že znalosti z kurzu první pomoci nebudeme muset nikdy v praxi použít, ale když se tak stane, myslím, že bychom neměli váhat. A právě na to, jednat rychle, promyšleně, s nadhledem, ale bez zbytečných odkladů, nás kurz připravil. Zároveň nás při tom všem nadšení, vypětí a připravenosti pomoci, naučil myslet hlavně na sebe, svoje zdraví a bezpečí.Měli jsme možnost si všechno hned zkusit na vlastní kůži a všichni najednou, protože pomůcek bylo vždy dost. Postupy pomoci mají lektoři propracované tak, aby byly přirozené a nemuselo se nad nimi dlouho přemýšlet ani při teoretické části kurzu, ani v terénu. Kromě toho, že měli lektoři kurz do detailu propracovaný, byli profesionální, neváhali, ničím jsme je nezaskočili a vždycky šli do všeho s plným nasazením. Spolu se všemi znalostmi a návyky k poskytnutí první pomoci jsem si odnesla také zjištění, že se na své kolegy můžu plně spolehnout. Za celý kurz bychom Vám chtěli opravdu moc poděkovat.

O tom, jak velký vliv na nás všechny kurz měl, svědčí i to, že jeden z kolegů tři měsíce po kurzu, na mou otázku, zda má s sebou rukavice, z tašky vytáhl krabičku od kindervajíčka, ze které kupodivu nevypadlo letadýlko.

Martina Chvílová  Global SharePoint Admin, KBC Bank & Verzekering

Jak to na kurzu vypadalo se můžete podívat na tomto odkazu.

Dopravni nehoda

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..