Základy první pomoci pro Garanční systém finančního trhu — PrPom

Základy první pomoci pro Garanční systém finančního trhu

V prosinci náš tým nemusel nikam daleko cestovat. Připravili jsme celodenní zážitkový kurz první pomoci v samotném centru Prahy. I když kurz probíhal v rušném centru, přímo v kancelářích, nesl se v pohodové a přátelské atmosféře. Zde si můžete přečíst, co o kurzu napsala jedna z účastnic.

Kurz první pomoci od sympatické dvojice lektorek z PrPom byl pro nás velmi přínosný. V teoretické části jsme se dozvěděli spoustu nových informací a také jsme si připomněli ty, které všichni podvědomě známe, ale občas si je nevybavíme (především pak ve stresové situaci). Získané znalosti jsme si pak mohli rovnou ověřit v praktické části, zejména pak v simulaci reálných situací, které nám pomohly lépe si všechny informace utřídit a hlavně zapamatovat. Pokud to jednou budeme potřebovat, určitě se nám tyto modelové situace vybaví snadněji než teoretické poučky.

Ačkoliv byl program kurzu navržen na celkem dlouhých 9 hodin, celý den utekl jako voda a i přes takto těžké téma jako je první pomoc se nesl ve veselé, uvolněné atmosféře.

Věříme, že nyní jsme na případnou reálnou situaci, ve které bude potřeba poskytnout první pomoc, daleko lépe připraveni. Děkujeme.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..