Základy první pomoci pro Pacific Direct, s. r. o. — PrPom

Základy první pomoci pro Pacific Direct, s. r. o.

PacificDirectDva dny, dvě party účastníků, stejná firma a obrovské vedro. I takhle by se ve stručnosti daly charakterizovat dva zážitkové kurzy první pomoci pro Pacific Direct, s. r. o., které proběhly v červnu. Další spokojený klient nám zaslal referenci na náš kurz. Co o nás říká?

Ve dnech 20. 6. a 21. 6. 2017 proběhl v areálu firmy Pacific Direct kurz první pomoci zážitkem. Kurz první pomoci zážitkem nám zajišťovala firma PrPom. Organizátoři nám dle našich požadavků připravili praktické modelové situace: otevřená zlomenina končetiny, dopravní nehoda se zraněním, zranění při výbuchu plynové bomby, popálení, otrava chemickou látkou a pořezání.

Během kurzu jsme měli možnost se naučit základní principy poskytování první pomoci, jakým způsobem dbát osobní bezpečnosti při dopravní nehodě, postup při volání na zdravotnickou záchrannou službu, v jakém případě ne/využívat tísňovou linku 112, jak postupovat při neúrazových stavech ohrožující lidský život, umět si poradit v situacích s více poraněnými/nemocnými a to vše pod vlivem „stresu“. Každý měl možnost si vyzkoušet nanečisto, jakým způsobem umí ovládat svůj vlastní stres při rozhodování v krizové situaci.

S celkovou organizací a průběhem jsme byli nadmíru spokojeni a zaměstnanci byli z výuky zážitkové pedagogiky nadšeni. Ještě jednou bych tímto chtěla PrPomu poděkovat.

Ing. Veronika Strnadová, Specialista BOZP a PO

Fotogalerii z obou kurzů naleznete na tomto odkazu.PacificDirect

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..